Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar ijzerhouten piëdestals met marmeren blad.

Een paar ijzerhouten piëdestals met marmeren blad.

Une paire de piédestaux en bois de fer avec dessus en marbre.
Dim. h: 91 cm
SKU: 1512200410.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #289
    R. Vermeylen

    “Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    L'été au village . Huile à bord. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #390

    Een piëdestal van beige marmer.

    Un piédestal en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #79
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    “Kruisbeeld bij een weg in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Crucifix au bord d’un chemin en hiver . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een in briolette geslepen citrine van +- 8 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une citrine taille briolette de + - 8 ct.
    No longer available
    Dim. 5,64 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #485

    Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Candélabre massif en métal. Monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #623

    Een sobere houten kolompendule met messingen monturen. Met slinger en sleutel.

    Une pendule à colonnes sobre en bois avec des montures en laiton. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden speld bezet met twee pareltjes en een granaat.

    Une épingle en or jaune 18 carats serti de deux perles et d'un grenat.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 100 / 140
  • #438

    Een lot van zeven Boeddhistische beeldjes van meerkleurig en verguld Chinees porselein.

    Un lot de sept figurines bouddhistes en porcelaine chinoise multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 - 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #540

    1 gouden munt van 100 Kronen met beeldenaar van Frans-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Koninkrijk Hongarije.

    1 pièce en or de 100 couronnes représentant Franz-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Royaume de Hongrie.
    No longer available
    Dim. 33,95 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #3

    Een lot oude kerstballen, vogels, lampions en pieken.

    Lot de vieilles boules de Noël, oiseaux, lanternes et pointes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #2
    Romain Malfliet

    “Kathedraal - markt”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 88/150 buiten de plaat.

    Cathédrale - Marché . Gravure. Signée, titrée et numérotée 88/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 13 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #458
    Lladro

    “Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.

    Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More