Similar lots by type
-
#87Een verguld bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een ridder.
Bougeoir en bronze doré à cinq lumières, porté par un chevalier.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 180 -
#248Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#141Een paar bronzen kandelaars in de vorm van gevleugelde sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#561Een olielamp van messing en glas.
Lampe à huile en laiton et verre.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 35 / 45 -
#455Een messingen lantaarn met geslepen glas.
Lanterne en laiton aux verres taillés.No longer availableDim. h : 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#298Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#418Een gesculpteerd jade sierstuk op voet van messing en hout en gelonteerd als lampje. Deksel gerestaureerd.
Une pièce décorative en jade sculpté sur une base en laiton et bois et fusionnée en lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 140 / 220 -
#581Een lampenvoet van brons en Japans porselein. Het porselein met decor van vogels en bloemen, de voet versierd met bloemen in hoogreliëf.
Un pied de lampe en bronze et porcelaine japonaise. La porcelaine à décor d'oiseaux et de fleurs, le pied décoré de fleurs en haut relief.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#505Een verguld bronzen luchter met zes armen met bloemvormige gesatineerde kapjes en een centraal lichtpunt met kapje in de vorm van een vlam. Omstreeks 1900.
Lustre à six bras en bronze doré à abat-jour satiné en forme de fleur et lumière centrale à abat-jour en forme de flamme. Vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200 / 240 -
#463Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.
Une lampe de table sur une base chromée avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#493Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#262Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554H Vermeire (?)“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#48Een grote sierschotel van Delfts aardewerk met blauw op wit decor. Naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un grand plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc. Après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 35 / 45 -
#570Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. en een centrale saffier van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct et d'un saphir central de +- 4 ct.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#489“Jockey.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Jockey." Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Ram, ArnhemEen grote aardewerken schotel met blauw op wit decor van bloemen en een vogel. Achteraan gemerkt.
Un grand plat en faïence à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Tchokwe beeld van een stamhoofd, deels bekleed met luipaardvel, veren en attributen.
Sculpture Tchokwe d'un chef, en partie recouverte de peau de léopard, de plumes et d'attributs.No longer availableDim. H.64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209H. Meijerink“Vissersboot op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche en mer". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#606Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.
Une couverture en laine tissée à la main. Mali, boucle du Niger.No longer availableDim. 243 x 126 cmEstimate: € 25 / 40 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#560Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#222“Koeien in een weide”. Olieverf op doek. Enkele kleine perforaties.
"Vaches dans un pâturage". Huile sur toile. Quelques petites perforations.No longer availableDim. 50 cm x 76 cmEstimate: € 180 / 240

