Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar indrukwekkende kandelaars van verzilverd koper met vijf lichtpunten en versierd met florale motieven.

Een paar indrukwekkende kandelaars van verzilverd koper met vijf lichtpunten en versierd met florale motieven.

Paire de grands candélabres en cuivre argenté à cinq lumières et décoré de fleurs stylisées.
Dim. h: 98 cm
SKU: 2308160347.
Category: Koper.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #57

    Een lot van vier beeltenissen van Napoleon van zamak en koper.

    Lot de quatre représentations de Napoléon en régule et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    En paar geelkoperen olielampen.

    Paire de lampes à huile en cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #648

    Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.

    Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #411

    Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Een replica wapenschild van rood koper met twee zwaarden.

    Réplique d’un bouclier à deux sabres en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #148

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een meerkleurig decor van pioenrozen en vogels op zwarte fond.

    Paire de vases balustre en cuivre jaune cloisonné. Décor polychrome de pivoines et d’oiseaux sur fond noir.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #177

    Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.

    Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #282

    Serie van zes borden van wit porselein, versierd met zes verschillende bloemendecors, met de hand geschilderd. Vergulde gechantourneerde randen. Meissen, begin XXste eeuw, gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur, tweemaal doorstreept.

    Suite de six assiettes en porcelaine blanche décorées de différents bouquets de fleurs peints à la main. Bords chantournés. Meissen, début XXe siècle, marquées aux épées croisées en bleu sous couverte, barrées deux fois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #741

    Boom van gesmeed koper.

    Arbre en cuivre forgé.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #709

    Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.

    Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #769

    Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.

    Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.

    Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #473

    Een brasero van rood koper met deksel, versierd met wapenschilden.

    Brasero en cuivre rouge et son couvercle. Décoré d’armories.
    No longer available
    Dim. Ø: 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #331

    Een tafellamp met vijf lichtpunten en een staande asbak van geel koper.

    Lampe de table à cinq lumières, ainsi qu’un cendrier sur pied en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 70 & 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #422

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #340

    Een lot van zeven oude zakhorloges, waarvan drie met zilveren kast. Beschadigingen

    Lot de sept montres de poche dont trois à boîtier en argent. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #679
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 100 x 194 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #169
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    Twee portretten. Lithografieën, met een spoor van een handtekening binnen de plaat.

    Deux portraits. Lithographies avec une trace de signature dans les planches.
    No longer available
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #184
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 66 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #11

    Een octogonale theebus van geel koper, versierd met handgeschilderde personages. Gemonteerd als lampenvoet.

    Boîte à thé octogonale en cuivre jaune décorée de personnages peints à la main et montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #533

    Een schaaltje met bijpassend mesje van 800‰ zilver.

    Petit plat et couteau assorti en argent. 800‰.
    No longer available
    Dim. 132,90 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #655

    Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.

    Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #532

    “Stadszicht”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Lacoste.

    “Vue de ville”. Huile sur carton. Porte une signature: Lacoste.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #41
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Coupe décorative allongée en cristal rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #482

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #645

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #2

    Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.

    Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.
    No longer available
    Dim. 56 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More