Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.
Dim. l: 105 cm
SKU: 2202220187.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #187
Estimate: € 3000 / 3500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #485

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #125

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #524

    Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.

    Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #543

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #145

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #493

    “Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #518

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #205

    Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).

    Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).
    No longer available
    Dim. H:80cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.

    Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #215

    Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.

    Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #504

    Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.

    Lustre sac-à-perles en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #495
    Noveroy, France

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.

    Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #527

    Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.

    Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.
    No longer available
    Dim. H:55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555

    Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.

    Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #218

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Een bronzen Indische olifant.

    Un éléphant indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #135

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #85

    Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.

    Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #567

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #507

    “Vierspan”. Een bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #185

    Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.
    No longer available
    Dim. H:40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #165

    “Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.

    "Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 800 / 1400

Other lots in this auction

  • #385
    Rosenthal

    “Medusa”. Een presse - papier in mat glas van Versace voor Rosenthal.

    "Méduse". Un presse-papier en verre dépoli par Versace pour Rosenthal.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #48
    Plokmann

    Een monochroom wit aardewerken scheerbekken. Vroeg XIXe eeuw.

    Bassine à raser monochrome en faïence blanche. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30cm H: 10cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #500

    Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.

    Une bague en or jaune blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,44 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #143

    “Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Une paire de statues en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #429

    “Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.

    "Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. 29 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #309

    Een messingen godslamp versierd met engeltjes.

    Une lampe de sanctuaire en laiton décorée d'anges.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #423

    Een Afrikaans houten beeldje met koperbeslag.

    Une figurine africaine en bois avec garnitures en cuivre.
    No longer available
    Dim. l: 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #433

    Abstracte aardewerken fallus. Draagt onleesbaar monogram.

    Phallus de poterie abstraite. Porte un monogramme illisible.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #81

    Een paar verguld bronzen kandelaars met drie armen en vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes met druivenranken.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré à trois bras et quatre lumières et sur trois pattes de lion aux pampres.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179
    Victor Abeloos
    Period: 1881-1965

    “Symphonie van bruin en rood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Symphonie de brun et de rouge". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #683

    Een gepolychromeerd houten staander in de vorm van een ober.

    Un présentoir en bois polychrome en forme de serveur.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #601

    Een paar verguld bronzen kandelaars in barokke stijl en een eclectische kandelaar met vier armen.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré de style baroque et un bougeoir éclectique à quatre bras.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 & 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More