#33Een gedreven koperen samovar.
#875Corgi Toys 222“Renault Floride”. Een speelgoedauto in originele doos. Goede staat.
”Renault Floride”. une voiture jouet, emballage d’origine. Bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#514“Loosdrechtse Plas met Waterlelies”. Aquarel. Draagt een handtekening: Smorenberg.
”Flaque à Loosdrecht et lélie”. Une aquarelle. Porte une signature: Smorenberg.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#403Red EagleEen oude tennisracket. Met houder.
#236Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.No longer availableDim. 215 x 160 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50 / 80