#671Een vintage glazen pique-fleurs met zilveren ring omheen gemerkt Wolfers Frères A835‰, onderaan gemerkt “Made in France”.
A vintage glass frog with a silver ring around it marked Wolfers Frères A835‰, bottom marked "Made in France".No longer availableDim. 12 x Ø 17 cm - 835‰Estimate: € 40 / 60 -
#264Rik VersonnenPeriod: 1919-1997Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Still Life Flower Bouquet". A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#400Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#65Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#56Een verweerde plantenstaander met twee ronde tabletten en sporen van lichtgroene verf.
A weathered plant stand with two round shelves and traces of light green paint.No longer availableDim. H. 90, Ø 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#42“Heidezicht met hooischoven”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumoulin A.
A lot of four antique earthenware finds, possibly Etruscan, consisting of a two-handled cup and three smaller bowls.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 80 / 120