#351Een set van 2 stuks kristal, een vaast en een bonbonniere, beide met minieme schade aan de voet.
A set of 2 pieces of crystal, a vase and a bonbonniere, both with minimal damage to the base.No longer availableDim. h 27 Ø16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#413Lucien PesseyEen religieus houtsnijwerk van Franse beeldhouwer.
A religious wood carving by a French sculptor.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 250 / 300 -
#534J. Cornélis“Romeo en Julia” (gesigneerd) en “Jonge Spaanse” (niet gesigneerd). Twee aquarellen uit het midden van de XXste eeuw.
"Romeo and Juliet" (signed) and "Young Spanish" (not signed). Two watercolors from the mid-20th century.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576NainEen handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#453Een gevarieerd lot van 13 aziatica bestaande uit 5 beelden, een instrument, een doosje, een beschilderd potje, 2 kadertjes, 2 stempels en een beschilderd sierplaatje.
A varied lot of 13 Asian items consisting of 5 sculptures, one instrument, one box, one painted jar, 2 frames, 2 stamps, and one painted decorative plate.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64Iliesco Rodico“Gestyleerd straatzicht”. Roemeense school. Gesigneerd RODY, gedateerd ‘78.
"Stylized street view" Romanian school. Signed RODY, dated '78.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 50 / 80