#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Een set van 2 vergulde ovale bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 gebarsten. Vlechtwerk onderaan.
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#50Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#383Een lot van 3 strips, divers.
A lot of 3 comic books, diverse.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
#706Een gevlochten rieten opbergkoffer.
#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#78Een bronzen verguld schouwgarnituur onder glazen stolp. Afgebeeld figuur met boek en organisch decor in het reliëf. Klokje vermoedelijk defect.
A bronze sculpted and gilded mantel garniture under a glass dome. Depicted figure with a book and organic relief decoration. Clock presumably not working.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 150