#588Een gietijzeren tuinvaas.
#732Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#722‘Kapoentje’, een houtskooltekening op papier gesigneerd Albert Van Dyck.
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#640Ernest Borel SwissEen horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
A watch in the shape of a ball, mounted as a pendant.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#326Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#630Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een robijn van +- 0,30ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct. and a ruby of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#173Een porseleinen servies set Rosenthal Germany bestaande uit 52 stuks.
#46Een houten klaptafel, verrijdbaar met 1 lade onderaan.
A wooden folding table, mobile with 1 drawer at the bottom.No longer availableDim. 150 x 70 x 50cmEstimate: € 60 / 80