#513Een set van 2 Oezbeekse 10000 Tengas biljetten, ca 1920.
#336Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#367Een Val Saint Lambert glaspasta vaas uit het midden van de vorige eeuw, rose in de massa gekleurd.
A Val Saint Lambert glass paste vase from the mid-20th century, colored pink throughout.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#168Ravissant SilverVijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
#321Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. Bundeling in drie volumes, volledig met vouwbladen etc.
Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. In three volumes, complete with folding illustrations etc.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 600 / 700 -
#391De VormenfabriekEen vintage metalen chocolade gietmal met Sint en Piet figuren. Gemerkt de Vormenfabriek - Tilburg Holland.
A vintage metal chocolate mold with Sinterklaas and Piet figures. Marked de Vormenfabriek - Tilburg Holland.No longer availableDim. 20 x 47cmEstimate: € 45 / 90