#396Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
'The Pianist', oil on canvas, signed Volovick. With paint damage.No longer availableDim. h 54 x b 73 cmEstimate: € 400 / 500 -
#416Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#49Josephus NauwensPeriod: 1830-1886Bos- en rivierlandschap met vissers”. Een pentekening op papier. Onderaan gemerkt “composé et dessiné à la plume par Jos. Nauwens 1852."
"Forest and river landscape with fishermen". A drawing on paper. Marked at the bottom "composed and drawn with a pen by Jos. Nauwens 1852."No longer availableDim. 26 x 32cmEstimate: € 100 / 150 -
#682C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#370Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#708Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
#514MilotaLandschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
Landscape with abstract vegetation, mixed media. Signed.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 120 / 200