#176Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#676KashmirEen Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
A hand-knotted wool runner from India.No longer availableDim. 190 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622‘Stilleven met fruit’, olie op paneel, achteraan in het paneel onleesbaar gesigneerd.
'Still Life with Fruit', oil on panel, signed illegibly on the back of the panel.No longer availableDim. h 17 x b 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#17Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#628HutchenreuterEen porseleinen servies, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril) volledig voor 12 personen, ontbijt, desert, etc... 84 stuks in totaal.
A porcelain dinnerware set, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril), complete for 12 people, including breakfast, dessert, etc... A total of 84 pieces.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#395Een driedelig haardstel van messing met staander.
#274A. SchaekenBoszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
A silver milk jug, marked 900‰. 255 grams.No longer availableDim. 900‰ 255 gEstimate: € 150 / 200