#357Een kleine gelakte houten pendule in de geest van de Neufchateloises.
A small lacquered wooden clock in the style of the Neufchatel clocks.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561Een bronzen Benin-hoofd met vogelkroon. Vroeg 19e eeuw.
A bronze sculpted Benin head with bird crown. Early 19th century.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 500 / 750 -
Armand HutchenreuterPeriod: 1856-1938Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#608Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#115“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#601“Breaking Cover”, “Full Cry” & “The Death”. Drie Engelse jachtprenten naar Henry Thomas Walken, achter glas. Omstreeks 1900.
"Breaking Cover", "Full Cry" & "The Death". Three English hunting prints after Henry Thomas Walken, behind glass. Circa 1900.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#169Hendrik Vader“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bringing in the catch" Oil painting on canvas, signed.No longer availableDim. 80 x 120cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#261MakkumEen porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”.
#483Een beeldje van een Chinese dame in jade, het hoofd is gelijmd.
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25