#610LucleonVier verschillende armbanden bezet met lapis lazuli en amethist.
Four different bracelets set with lapis lazuli and amethyst.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#114Massolovski AlthoffEen stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#96Een gesculpteerd houten tafeltje met diverse florale elementen in reliëf. Glazen blad nadien bijgevoegd.
A wooden carved table with various floral elements in relief. Glass top added later.No longer availableDim. 71 x 93 x 61Estimate: € 40 / 50 -
#104“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Sailboat". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#699‘Kind met pop’, een aquarel gesigneerd Albert Van Dyck.
"Child with Doll," a watercolor signed by Albert Van Dyck.No longer availableDim. h 26 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569Period: 1863 - 1949“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
Une paire de reliefs muraux classiques coulés et patinés noirs.No longer availableDim. 53 x 31 cmEstimate: € 200 / 240