#34Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.
Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.No longer availableDim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#768Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
#551Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#144“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
"Vissershaven". Oil on panel. Bears a signature.No longer availableDim. h 50 x b 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#298Fischers LieblingsklangeEen houten Citer of Zither, omgebouwd tot luidspreker.
A wooden citer, converted to a loudspeaker.No longer availableDim. 55 x 44cmEstimate: € 45 / 55 -
'The Pianist', oil on canvas, signed Volovick. With paint damage.No longer availableDim. h 54 x b 73 cmEstimate: € 400 / 500 -
#322Richard BasseleerMediteraan dorpzicht aan de zee, olieverf op board.
Mediterranean village seascape, oil on board.No longer availableDim. 18.5 x 23.5 cmEstimate: € 25 / 75 -
#682C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
A silver flower pot holder with Scottish hallmarks, Edinburgh, 1921, weighing 195 grams.No longer availableDim. h 11 x Ø14 cm 195 gEstimate: € 100 / 150