#630Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een robijn van +- 0,30ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct. and a ruby of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#566BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#149“Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
"Man with Piglet". Oil on panel. Flemish school, 17th century.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 500 / 550 -
#391De VormenfabriekEen vintage metalen chocolade gietmal met Sint en Piet figuren. Gemerkt de Vormenfabriek - Tilburg Holland.
A vintage metal chocolate mold with Sinterklaas and Piet figures. Marked de Vormenfabriek - Tilburg Holland.No longer availableDim. 20 x 47cmEstimate: € 45 / 90 -
#743Een Afrikaans vrouwenmasker in brons met wollen versiering op metalen sokkeltje.
An African women's mask in bronze with wool decoration on a metal base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.
A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Een oosterse stijl koperen lampvoet met florale decoratie gecombineerd met een tiffany-stijl lampekap.
An oriental-style copper lamp base with floral decoration combined with a Tiffany-style lampshade.No longer availableDim. h 72 Ø54 cmEstimate: € 80 / 120