Similar lots by type
-
#621Joseph De Meyer
“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 240/360 -
#554Alfred Jos Auguste Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120/180 -
#644Trousselot
“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#859G. Heirbaut
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70/100 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800/1000 -
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#759Robert Meyten
“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100/120 -
#209
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.
“Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 600/800 -
#892Rik Verheyden
“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100/160 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#662Omer CoppensPeriod: 1864-1926
“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300/400 -
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#652Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#689
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#212Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100/160 -
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#684S. Dewael
“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#290
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,90 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 800/900 -
#855
Een gesculpteerd eikenhouten naaikastje met twee laden en een klapblad met spiegel.
Un petit meuble de couture en chêne sculpté a deux tiroirs et tablette abattante et un miroir.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#453
Twee Afrikaans gesculpteerde houten beeldjes.
Deux statuettes africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h 33 & h 18 cmEstimate: € 25/35 -
#954Hashira Kashoga Shungen
“Acteur. Pilaarprent”. Ingekleurde houtsnede. Begin XIXde eeuw.
”Acteur. Estampes de colonne.” Une gravure sur bois en couleurs. Début XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#345
Een armband, een halssnoer en drie verschillende hangers van malachiet.
Bracelet, collier et trois pendentifs en malachite.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#629Edgard HeirmanPeriod: 1919-2004
“Hoevezicht Gekalte Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#793
Een lotje, bestaande uit twee XIXe eeuwse metalen moriaantjes met mand (Eén mandje manco en slijtage). We voegen er een meerkleurig vaasje met een profiel van een geblinddoekte man aan toe. Omstreeks 1800.
Un petit lot comprenant deux maures du XIXième siècle avec un panier (un panier est manquant). Nous ajoutons un petit vase avec un profil d’un homme avec un bandeau aveuglant. +- 1800.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80 -
#75
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 500/600 -
#376
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleding van roze fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV. Revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#375
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een amethist cabochon.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une améthyste en cabochon.No longer availableDim. 11,05 gEstimate: € 550/650 -
#709Ferrari & Co
Mandoline. Binnenin gemerkt.
Une mandoline. Porte une marque à l’intérieur.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#687
Twee verschillende schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
Deux plats différents en porcelaine Imari. Marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40/50