Similar lots by type
-
#436
Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.
A cabinet in Chinese lacquer, decorated with pietra dura figures. One drawer and one door. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#472
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#514Toru Kuranuki
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
"Abstract composition." A silkscreen print on paper, signed outside the plate at the bottom, dated '84, and numbered 8/15. -
#508
Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
A pair of Chinese famille rose vases with relief decoration of antiquities, Guangxu mark, 20th century. -
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
A solid wooden polychrome statue of an Asian boy. -
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
A set of 2 glazed ceramic Chinese vases featuring fauna and flora in the decoration. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#493
Een lot van 3 Chinees porseleinen sierborden met vogels en floraal decor versierd. Famille rose, vermoedelijk 18e, begin 19e eeuw.
A lot of 3 Chinese porcelain decorative plates adorned with birds and floral decor. Famille rose, probably 18th to early 19th century. -
#639
Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
A set of 2 Chinese porcelain decorative sculptures with numerous flowers as well as pandas and squirrels in the design. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#356
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
A Chinese pedestal with marble top. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#583
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en beschilderd glas met landschappen in het decor. Eén van de glazen ontbreekt/is vervangen door 3 kleine beschilderde glazen.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and painted glass with landscapes in the decoration. One glass is missing/replaced by 3 small painted glasses. -
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower. -
#396
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figural scenes in the carving. -
#543Limoges Raynaud & Co.
Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
A 99-piece porcelain dinner service with floral decoration. Early 20th century, marked at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 400/600 -
#376
Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
A carved Chinese wooden side table with a marble top. -
#609
Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon. -
#593
Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
A lot of 2 Chinese jardinieres on a tray. Two artificial plants included.
Other lots in this auction
-
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#257Karl Palda
Een lot van 8 Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons, waarvan 3 met spraydop en 5 met dop manco.
A lot of 8 Art Deco Bohemian crystal cut perfume bottles, 3 with spray tops and 5 missing their tops. -
#709
Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper. -
#432Émile Louis Foubert
“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
"Nude portrait" & "Sint Jansteen". A drawing on paper. Signed at the top EM Foubert '80. Attached is a proof print on paper, with the inscription "given to Emiel Foubert on the occasion of his 70th birthday", with signature. -
#353
Een oude ovalen glazen stolp met een wassen Madonna met kind.
An old oval glass dome with a wax Madonna and child. -
#240
Een lang parelhalssnoer in verschillende kleuren purper.
A long pearl necklace in various shades of purple. -
#62Charles Amand-DurandPeriod: 1831-1904
“Naar Rembrandt”. Een kopergravure op papier. 19e eeuw. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 18/25 - B 173. Verso Fox certificaat.
"After Rembrandt". A copper engraving on paper. 19th century. Signed and numbered 18/25 - B 173 at the bottom outside the plate. Verso Fox certificate. -
#208
Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom. -
#133Delvaux
Een vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
A vintage leather handbag. Brillant model by Delvaux, 1971. -
#82
“Stilleven met perziken”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still Life with Peaches". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. -
#502Floris JespersPeriod: 1889-1965
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
"Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers. -
#455
Een 18 kt geelgouden ring bezet twee briljantjes en opaal.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliants and opal.