Other lots in this auction
-
#205
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met amethist.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie d’améthyste.No longer availableDim. 16,40 gEstimate: € 500/600 -
#657
Guanyin met een dwarsfluit, gezeten op een paradijsvogel. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Guanyin au fifre, assise sur un oiseau du paradis. Sculpture en ivoire taillé et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 300/500 -
#77
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/35 -
#777
Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#442
Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.
Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#463Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#587Anne Van Canneyt
“Knielende Salomon”. Bronzen beeld. Gemonogrammeerd.
“Salomon agenouillé”. Sculpture en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200/240 -
#742Kunisada
“Courtisane met dienstmeisjes. Een originele Japanse houtsnede. Omstreeks 1820.
“Courtisane et ses filles de service”. Gravure sur bois japonaise. Vers 1820.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#138Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert dans laa masse, décor aux losanges. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#358Lladro
“Zusjes met wagentje en hond” Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Deux soeurs avec une charrette et un chien”. Groupe en porcelaine polychrome espagnole. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#622Baken
“Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.
“Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.No longer availableDim. 74 x 74 cmEstimate: € 200/300