#486
A wooden vintage, Scandinavian design coffee table with 2 fold-out sides.No longer availableDim. 58 x 163 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#673
#537Toledo
Een Spaanse sabel met twee bloedgeulen en beugel van koper met embleem. Gemerkt Madrid.
#40
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#478
Een Chinees porseleinen beeld van Boeddha Shakyamuni, famille rose. 19/20e eeuw.
A Chinese porcelain statue of Buddha Shakyamuni, famille rose. 19th/20th century.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 300/400 -
#481
Een lot van cloisonné brons, bestaande uit een Fo hond met godin, een grote koro en 2 vazen met figuratief en floraal decor. Allen onderaan gemerkt.
A lot of cloisonné bronze, consisting of a Foo dog with goddess, a large incense burner, and 2 vases with figurative and floral decoration. All marked at the bottom.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 800/1200 -
#688
Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100/200 -
#105
Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#166
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
#477
A Chinese blue and white porcelain covered jar, decorated with foo dogs and phoenixes.No longer availableDim. 45 x Ø 24 cmEstimate: € 325/360 -
#540
#182
Een lederen Zweedse sabeltas, Hussar regiment, 1835.
A leather Swedish sabretache, Hussar regiment, 1835.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 150/200