Similar lots by type
-
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500/600 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200/1400 -
#360
Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850/900 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#787
Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850/950 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#717
“De stervende Galliër”. Een groep van monochroom wit composiet naar de klassieke oudheid.
“Le Gaulois vaincu”. Groupe en composite monochrome blanc d’après l’antique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#137Lark, China
Een viool in koffer. Te besnaren. We voegen er een metronoom en een opvouwbare pupiter aan toe.
Violon dans son coffre. Sans cordes. Nous ajoutons un métronome et un pupitre amovible.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#719
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 100/160 -
#152Frans Keelhoff
“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 600/1000 -
#634Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 92 cmEstimate: € 60/100 -
#91
Een paar hexagonale siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Engels werk. Onderaan gemerkt.
Paire de cassolettes hexagonales en faïence polychrome décorées de fleurs. Travail anglais, marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#449
“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Eglomisé. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#456
Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.
Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.No longer availableDim. 135 x 146 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#571
Een cachepot van Imariporselein. XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/240 -
#290
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#327
“Cupido” & “Ruiter te paard”. Twee bronzen beelden, waarbij het eerste naar een werk van Aug. Moreau.
“Cupidon” et “Cavalier à cheval”. Deux bronzes dont un d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 36 & 23 cmEstimate: € 50/80 -
#386
Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.
Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 100/120