Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.

Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.

Paire de candélabres en bronze à patine brune en forme d’éléphants assis avec une fleur.
Dim. h: 22 cm
SKU: 0602180173.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #173
Estimate: € 300 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #163

    “De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    “Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #921

    Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.

    Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #217

    Een Lodewijk XV barometer van verguld brons, gedragen door Chronos en bovenaan getooid met een engeltje.

    Baromètre Louis XV en bronze doré porté par Chronos et surmonté d’un angelot.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #973

    Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.

    Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #641

    Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #931
    Royal Dux

    “Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.

    “Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1081

    Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.

    Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.
    No longer available
    Dim. b: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #98

    Houten console ondersteund door een barokke engel.

    Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #927

    Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.

    Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #613
    Geert Kunen

    “Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.

    “Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #913
    Capodimonte

    “Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    ”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #127

    Een poluchrome houten Heilige met vissen.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.

    Paire de serre-livres en bronze représentant des lionnes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #955

    Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #882
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    “Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #933

    Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.

    Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.
    No longer available
    Dim. H/ 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #1013

    Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.

    Un porte-allumettes en forme de homme-poisson et un double aquamanile.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #648
    Jef Lambeaux

    Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.

    Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1014

    Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.

    Petite chapelle contenant un saint en plâtre.
    No longer available
    Dim. H: 102 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #207

    Een driedelig Lodewijk XVI klokstel van verguld en donkergepatineerd brons en wit marmer. De pendule versierd met bloemenguirlandes en getooid met een cupido. De kandelaars met drie lichtpunten in de vorm van rozen en gedragen door engeltjes.

    Garniture de cheminée Louis XVI en bronze doré et patiné et marbre blanc. Pendule décorée de guirlandes de fleurs et surmontée d’un Cupidon. Les candélabres à trois lumières en forme de roses et portés par des angelots.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 3800 / 4200
  • #203
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #253

    Een hondje en een duif van bruingepatineerd brons. Japans werk.

    Petit chien et pigeon en bronze à patine brune. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 8 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #789

    Een speeltafeltje met klapblad.

    Une table de jeu avec tablette abattante.
    No longer available
    Dim. b: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,61 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct. Met HRD-certificaat.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,61 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct. Avec certificat HRD.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 3400 / 3600
  • #197

    Een Lodewijk XVI pendule van vuurverguld brons en wit marmer. Het uurwerk gedragen door twee engeltjes op rammen en bovenaan getooid met een drinkend naakt.

    Pendule Louis XVI en bronze doré au feu et marbre blanc. Mouvement porté par deux angelots sur des béliers. Surmontée d’un nu buvant.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 3500 / 3800
  • #624
    Pol Verlinden

    “Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #305

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en kleine en grote parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de perles de différentes tailles.
    No longer available
    Dim. 11,27 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #50

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct. (letsel).

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct (pierre abîmée).
    No longer available
    Dim. 2,23 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #236

    Kast in barokke stijl van rijkelijk gebeeldhouwd eikenhout met vier deuren en twee laden in de ondergordel. Vlaanderen, XIXde eeuw.

    Armoire de style baroque en chêne richement sculpté ouvrant à quatre tiroirs et à deux portes en ceinture basse. Flandres, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #1021

    Een paar opaalglazen cilindervaasjes met verguld en polychroom decor met vrouwen als symbool van jacht en verzamelen. Onderaan genummerd 40. Omstreeks 1900.

    Deux vases cylindriques en opaline à décor polychrome et dorure, avec des femmes représentant le symbole de la chasse. Numérotés en dessous, 40. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #326

    Een sobere halbank van gesculpteerd eikenhout.

    Banc de vestibule sobre en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #393

    Twee verschillende vazen van meerkleurig Hollands aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Deux vases différents en faïence polychrome hollandaise décorés de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #698

    Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un grand plat en faïence de Delft avec décor en blanc et bleu et rebords jaunes. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More