Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kandelaars van gegoten glas met telkens vier lichtpunten en versierd met pendeloquepegels.
Een paar kandelaars van gegoten glas met telkens vier lichtpunten en versierd met pendeloquepegels.
Een paar kandelaars van gegoten glas met telkens vier lichtpunten en versierd met pendeloquepegels.

Een paar kandelaars van gegoten glas met telkens vier lichtpunten en versierd met pendeloquepegels.

Une paire de bougeoirs en verre coulé, chacun à quatre points lumineux et décorés de cônes de pendeloque.
Dim. H. 50 cm
SKU: 2405220087.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #698

    Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.

    Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #350

    Een lage eikenhouten gatelegtafel met getorste poten en geaccoleerd blad.

    Une table basse gateleg en chêne avec des pieds torsadés et une tablette en accolade.
    No longer available
    Dim. H: 70cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #515

    “Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).

    “Les Vendanges”. Version mécanique d’une tapisserie flamande de 1500 (Cluny).
    No longer available
    Dim. 192 x 117 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #201
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #244
    A. Denaeyer

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #686

    Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.

    Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #445

    Een rond glazen tafeltje met een voet in de vorm van een palmboom.

    Petite table ronde en verre, la base en forme de palmier.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #113

    Een zittend hondje van gepatineerd brons.

    Un chien assis en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187
    Val Saint Lambert

    Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.

    Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #552
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #430

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0, 70 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 5,55 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #398

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 55 / 65
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More