Other lots in this auction
-
#463
Een lot gesculpteerd ivoor uit de eerste helft van de XXe eeuw, bestaande uit drie vaasjes, twee beeldjes, twee servetringen en een halssnoer.
Lot d’ivoires sculptés de la première moitié du XXe siècle comprenant trois petits vases, deux statuettes, deux anneaux à serviettes et un collier.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#722
Twee vroeg XXe eeuwse Yatagans en een bajonet van omstreeks 1800.
Deux yatagan du début du XXe siècle et une baïonnette vers 1800.No longer availableDim. L. 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520Philips
Een oude radio in houten kast. Type 122ABC. AC batterijvoeding. Bouwjaar 1940.
Ancienne radio en bois. Type 122ABC. Courant AC à batterie. Année 1940.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#697
Een Portugese scheepsbarometer in messingen kast. Het kwikrecipiënt in aparte houten kist.
Baromètre de bateau portugais dans une caisse en laiton. Le récipient à mercure dans une caisse en bois séparée.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162Henri KerelsPeriod: 1896 - 1956
“Neerhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 39 cmEstimate: € 150 / 250 -
#140
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
“Toi et moi”. Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,69 gEstimate: € 650 / 750 -
#694
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
“Faisans dorés”. Broderie chinoise sur soie.No longer availableDim. 34,5 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#236
Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.
Commode Transition ouvrant à trois tiroirs en accolade, sobrement décorée d’incrustations.No longer availableDim. 80 x 113 x 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#772
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584
“Muzieknoot”. Gemengde techniek.
“Note de musique”. Technique mixte.No longer availableDim. 39,5 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#129
“Le départ” & “Le retour”. Twee opgehoogde XIXe eeuwse gravures. In kaders uit de tijd.
“Le départ” et “Le Retour”. Deux gravures du XIXe siècle rehaussées. Cadres d’époque.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#95
Een tweeledig Japans huisaltaar achter twee plooideurtjes en met drie laden en schuifdeurtjes onderaan.
Autel japonais en deux parties. Deux portes pliantes, trois tiroirs et des glissières en dessous.No longer availableDim. 177 x 79 x 70 cm cmEstimate: € 300 / 400