Similar lots by type
-
#394
Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
Lot de vingt pot de pharmacie en verre de Bohème de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#143Baccarat
Een servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#428Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25/40 -
#403
Drie parfumflesjes van handgeslepen kristal, waarbij twee paars en één groen gekleurd in de massa.
Trois flacons à parfum en cristal taillé à la main dont deux mauves et un vert, colorés dans la masse.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#1078
Een vaas en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. blauw en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Un vase et un pique-fleurs en cristal taillé, mauve et vert dans la masse. le premier de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 & 15,5 cmEstimate: € 80/100 -
#278Val Saint-Lambert
Een lot van twee dozen onderzetters van kleurloos kristal.
Douze sous-verres en cristal incolore. Dans les boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1011Val St. Lambert
Een lampenvoet en een drie-armige kandelaar van groen kristal. Beide gemerkt.
Un pied de lampe et un chandelier à trois bras en cristal vert. Portent une marque.No longer availableDim. h: 37 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#957
Een lot diverse kristallen vazen, bestaande uit een blauwe, een mauve en drie kleurloze.
Un lot de vases en cristal divers comprenant un vase bleu, un mauve et trois vases incolores.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#787Baccarat
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase en cristal incolore taillé. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#423
Een lot glas en kristal, bestaanden uit enkele vazen, twee fluitglazen, twee asbakken en twee drageoirs.
Lot de verres et de cristaux comprenant quelques vases, deux vases flûtes, deux cendriers et deux drageoirs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1067Val St. Lambert
Een grote en een kleine vaas van geslepen kristal, gedeeltelijk mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Un grand et un petit vase en cristal taillé, partiellement mauve dans la masse. Tout deux portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 16 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#717V. D.
Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes.We voegen er negen andere glazen aan toe.
Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1015
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650/700
Other lots in this auction
-
#362Alfred Van Neste
“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#389
Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.
Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#912
“Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Waterval” (37 x 16,5 cm) en “Houtsprokkelaar” (37 x 16,5 cm). Drie ingekleurde Japanse houtsneden. Rond 1930.
”Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Chute d’eau” (37 x 16,5 cm) et “ Ramasseur de bois” (37 x 16,5 cm). Trois gravures sur bois en couleurs japonaises. +- 1930.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#902
“Winterse scène”. Ingekleurde houtsnede. Japan, XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Scène hivernale.” Une gravure sur bois en couleurs. Japon, XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 33 x 21,5 cmEstimate: € 120/200 -
#647
Een terracotta paard naar een voorbeeld uit de Tangperiode. Zonder poten.
Un cheval en terre cuite d’après une oeuvre de la période Tang. Sans jambes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#280
Een 18 karaats geel gouden ring bezet een centrale smaragd van ± 1,76 ct. met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. Met I.G.I-certificaat.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 1,76 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Avec certificat IGI.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 1500/1700 -
#818
Een lot messing, bestaande uit twee verschillende olielampen, wandkandelaars en een schaaltje in de vorm van een vogel.
Lot de laitons comprenant deux lampes à huiles différentes, des appliques et un petit plat en forme d’oiseau.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#371
Een Romeinse weegschaal van koper en brons evenals twee sets concentrische bronzen gewichtjes (enkele manco’s).
Balance romaine en cuivre et bronze ainsi que deux suites de poids concentriques en bronze (les plus petits manquent).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#118
Een grote cassolette met deksel van meerkleurig aardewerk, versierd met saterhoofden. Eind XIXe eeuw.
Une grande cassolette avec couvercle en faïence polychrome, décor de têtes de satires. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/100 -
#921
Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#1013
Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.
Un porte-allumettes en forme de homme-poisson et un double aquamanile.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#512
Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableDim. 165 x 45 cmEstimate: € 100/140