Other lots by Val St. Lambert
Similar lots by type
-
#263
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#495Lalique, France
Een vogeltje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Petit oiseau en cristal incolore satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Lalique, France
Een vaas van deels gesatineerd kristal met een decor van vogels. Gemerkt.
Vase en cristal partiellement satiné à décor d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 420 / 440
Other lots in this auction
-
#26
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes.
Console en acajou à trois niveaux. Sur roulettes.No longer availableDim. 107 x 103 x 41 cmEstimate: € 200 / 240 -
#67
Een tafellampje van geel koper en glas in de vorm van een vlinder.
Lampadaire en cuivre jaune et verre en forme de papillon.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#400
Een armstoel van stoomgebogen beukenhout.
Fauteuil en hêtre courbé au vapeur.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#796
Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#804
Een lot koper en messing, bestaande uit tien kandelaars, waarvan drie paren, een waterketel, een komfoor en een wijwatervaatje.
Lot de cuivres et de laitons comprenant dix candélabres dont trois formant des paires, une bouilloire, un réchaud et un bénitier.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#215
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 1,83 gEstimate: € 350 / 450 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct. en een centrale behandelde smaragd van ± 5 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2,20 ct et d’une émeraude centrale calibrée de ± 5 ct.No longer availableDim. 9,03 gEstimate: € 3000 / 3400 -
#117
“Moeder met zogend kind”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Mère allaitante”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#777Rouen
Een tafelgarnituur en karaf van porselein.
Garniture de table et carafe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#795
Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.
Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#808
Een lot tin, bestaande uit een terrine, een koffiepot, een schotel, een kom, enkele diepe borden en een serveerlepel. Grotendeels XIXe eeuws.
Lot d’étains comprenant une terrine, une cafetière, un plat, un bol, quelques assiettes creuses et une cuillère de service. En grande partie XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#727
Een schaaltje van albast met vijf eieren van diverse mineralen.
Petit plat en albâtre contenant cinq oeufs en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 25 / 35