#321Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
A lot of four Flemish earthenware spell plates.No longer availableDim. Ø 26 - 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#449Dees De Bruyn“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#20Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 320 / 380 -
#539Theo Melens“Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.
#151SitzendorfEen serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
A series of eleven Napoleonic officers of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#222Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#669Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#482Van Apple“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#529Theo Melens“Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.
#657Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
A faience vase with African figures.No longer availableDim. h 17 diam 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#690Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.No longer availableDim. 104 x 48 x 48cmEstimate: € 60 / 80