Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kandelaars van porselein versierd met personnages. Onderaan gemerkt.
Hutchenreuter

Een paar kandelaars van porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt. (één kaarsenhouder ontbreekt).

Une paire de candélabres en porcelaine, décoration de personnages. Marque sous la base. (un porte-bougie manquant.
Dim. 24 x 27 cm
SKU: 2603190348.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #834

    Lot van vier kopjes en schoteltjes van Chinees en Japans porselein. Kleine haartjes.

    Un lot de quatre tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise et japonaise. Quelques cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #359
    Leonard Vincent Schaeken
    Period: 1865 - 1915

    “Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur Venise”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #221

    Een panter van brons met donker patina naar een werk van Paris.

    Une panthère en bronze à patine foncée, d’après une oeuvre par Paris.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #718

    Afrikaans masker. Luba, Congo.

    Un masque africain. Luba, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #450
    Val Saint- Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal.

    Un pied de lampe en cristal bleu.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #831

    Een lot van vier kleine staande klokjes van hout en een klokje van kunststif in de vorm van een clown. Manco’s en beschadigingen.

    Un lot de quatre pendules en bois et une pendule en plastique en forme de clown. Manquements et dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248
    Ernst Gustav Doerell
    Period: 1832 - 1877

    “Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.

    “Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #530

    Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #568

    Afrikaans masker. Fang, Gabon.

    Un masque africain. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.

    Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #621

    Een paar bronzen tempelleeuwen.

    Une paire de lions de temple.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm l: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #129

    “Eenzame boom”. Aquarel op papier. Glas gebroken.

    ”Arbre solitaire”. Aquarelle sur papier. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More