Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Adamstijl. eind XIXe eeuw.

Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Adamstijl. eind XIXe eeuw.

Une paire de candélabres en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2011180347.
Category: Verzilverd.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #363

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à café et thé en métal argenté sur un plateau. En quatre pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.

    Un petit samovar anglais en métal argenté, style Adam. Fin XIXème siècle. Marque A&JZ sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #61
    Christofle.

    Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Louis XV-motief.

    Un service à couverts en métal argenté au motif Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #403

    Een gevarieerd lot souvenirlepeltjes, waarbij 11 tinnen, 9 vergulde, enkele zilveren en verzilverd.

    Un lot varié de petites cuillères souvenir, dont 11 en étain, 9 argentées, quelques unes en argent et en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #637

    Een groep van gesculpteerd albast met een vrouwelijk naakt en een schemerlamp.

    Un groupe en albâtre sculpté représentant un nu féminin et une lampe.
    No longer available
    Dim. l: 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #358

    “Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.

    ”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #690

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #636

    Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.

    Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. 140 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #280

    Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .

    Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,53 g
    Estimate: € 750 / 900
  • #465

    Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.

    Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #724
    Christ Michiels
    Period: °1939

    “Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #655

    Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.

    Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #32

    Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.

    Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.
    No longer available
    Dim. 44 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #322
    De Witte

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘21.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté ‘21.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.

    Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #734

    Een oude affiche naar aanleiding van het carnaval te Oostende 1931 naar een ontwerp van Ensor. Met frankeerzegel.

    Une affiche ancienne à l’occasion du carnaval de 1931 à Ostende, d’après un projet par Ensor. Avec timbre.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More