#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#593Val Saint LambertEen paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#385Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#482Van Apple“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#551Een paar blauw en wit porseleinen dekselvazen met planten en vogels in het decor en Fo-honden bovenaan. Onderaan gemerkt.
#74Pierre HendrixPeriod: °1913“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#688Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#413Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40 / 60 -
#362“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
“Je n'arrive pas a m'arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Two posters from Ben.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#56Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225