#300Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#407Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#333Een set van 2 Murano vazen uit de jaren 60 in 2 kleuren waarvan 1 met schade aan de voet .
A set of 2 Murano vases from the 1960s in 2 colours, 1 of which has damage to the foot.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#541Een gebronzeerde mannelijke torso .
A bronzed male torso.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
#527Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
#144Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#575Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674Een paar houten bijzettafeltjes met rond tafelblad en vlechtwerk onderaan, waarvan 1 met deukschade in het vlechtwerk.
A pair of wooden side tables with round tops and wicker underneath, some damage at the wicker of one.No longer availableDim. 60 x Ø50cmEstimate: € 50 / 70 -
#384Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.
A few works, mixed media. “Abstract coffee pots.” Wears monogram.No longer availableDim. 29 x 29 cm & 52 x 56 cmEstimate: € 400 / 600 -
#166Een Indische legkast met gepatineerde look.
An Indian wardrobe with a patinated look.No longer availableDim. 163 x 101 x 46cmEstimate: € 120 / 200