Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Sèvres

Een paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.
Dim. h 20,5 & 9,5 cm
SKU: 2305230017.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #289
    Declercq

    “Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    "View over roofs". Oil on canvas. Signedand dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #675

    Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .

    A lot of 3 pink Val Saint Lambert vases from the 1960s, 2 of which have chipped edges.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 50 / 90
  • #237

    Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.

    A white and red marble vide-poche with two small bronze elephants.
    No longer available
    Dim. 20 x 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #119
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Een schilderij , olie op doek met de voorstelling van een interieur .

    A painting , oil on canvas , depicting an interior .
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.

    A Buddha head in copper on a metal stand.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #398

    Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .

    A set of 2 Chinese vases depicting 3 young ladies.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #416

    Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.

    A Louis XV style secretaire with marquetry and bronze mounts.
    No longer available
    Dim. 94 x 71 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #75
    Delvaux

    Een Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.

    A Delvaux bag “mini Brillant” in orange leather, can be worn crossover.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 450
  • #296
    Arthur Etienne & Zus

    Een paar gesculpteerde houten stoelen, geherstoffeerd. Voorste poten met wieltjes. Door Arthur Etienne & Zus. 1870.

    A pair of carved wooden chairs, recent upholstery. Front legs with wheels. By Arther Etienne & Zus. 1870.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    Fr. Luyckx

    “Landschap bij zonsondergang”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Landscape at Sunset". A painting, oil on panel. Signed on the bottom "Fr. Luyckx”.
    No longer available
    Dim. 14 x 20cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #703

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #529
    Theo Melens

    “Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.

    “Visitors for dinner”. An earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.
    No longer available
    Dim. 52 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 190
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More