#382Remy CornelissenLot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#123Val Saint-LambertEen kristallen vaas deels blauw gekleurd in de massa.
A Val Saint Lambert crystal vase with blue in the mass.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#375Een Aziatische gesp, verzilverd bezet met een halfedelsteen. Turkoois.
An Asian buckle, silver plated with a semi-precious stone. Turquoise.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#45Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8cmEstimate: € 75 / 150 -
#415Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
#557Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
#564Alfons Van Meirvenne“Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.
"Flightless bird". India ink on paper. Signed.No longer availableDim. 50,5 x 62,50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#340Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30 / 40