#399“Rood glimlachend gezicht.” Acryl en potlood op papier. Draagt handtekening. Gedateerd 2013.
“Red smiling face.” Acrylic and pencil on paper. Bears signature. Dated 2013.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#688Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#583GalandEen koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
A coffee set of hotel silver, art deco. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#141Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#535Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
#699HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30 / 40