A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654Paul TuerlinckxEen set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
#349Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#431Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.
#596Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#273Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75 / 100 -
#48Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.
A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.No longer availableDim. 24 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#314Limoges FranceEen porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).
A porcelain coffee and dinner set. Model 'D'artois' with hand-painted decor with roses and gilded accents. Complete for 12 people. (Sugar bowl lid is missing).No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35