#277Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 100 / 125 -
#241Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#104Juliaan De Vriendt“Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.
#564Alfons Van Meirvenne“Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.
"Flightless bird". India ink on paper. Signed.No longer availableDim. 50,5 x 62,50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#203SecondoEen bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#391Een schaal en kommetje van Chinees polychroom porselein. Met bloemdecor.
A dish and bowl of Chinese polychrome porcelain. With floral decor.No longer availableDim. Ø 13 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#510Een 18 karaats geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 carat yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#404“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acryl op board. Draagt monogram.
“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acrylic on board. Wears monogram.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 380 / 550