#424“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Abstract village view.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 280 / 340 -
#601Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
A crater vase of glass, treated with acid, with a silver-plated metal rim.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#570ChanelEen zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.
#697Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#46Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
#251Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.
A 1960s Tiffany table lamp with a plum tree decor in stained glass.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#560Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en lapis lazulli.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct and lapis lazulli.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 700 / 800 -
#598Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 1221, decor WD 1818.
A stoneware vase, marked Catteau.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 300 / 350 -
#684Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#582LallemandPeriod: 1809-1892Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
A painting , oil on panel signed Lallemand 1960 , entitled “Le Soulard” .No longer availableDim. h 54 x l 45cmEstimate: € 120 / 200