#682Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#224V. WaningEen maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .
#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#352Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20 / 25 -
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#144Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#71Christofle, AcierEen bestek van staal voor 8 personen, 78 stuks (een grote en een kleine vork ontbreken).
Steel cutlery for 8 people, 78 pieces (a large and a small fork are missing).No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#334Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Groeninghe, Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Groeninghe, Bruges”. Etching. Signed and numbered outside the plate.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#218Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.
Crucified Christ. Bronze figure on an oval frame. Red velvet background. XIXth century.No longer availableDim. h 27 cm x b 21 cmEstimate: € 100 / 120