#432Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Drie inkttekeningen op papier. Alledrie gesigneerd en gedateerd 1971 & 1972.
“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Three ink drawings on paper. All three signed and dated 1971 & 1972.No longer availableDim. 36 x 23 & 20 x 46 cmEstimate: € 60 / 70 -
#462Van Apple“Salvador Dali” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 15/25.
“Salvador Dali” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 15/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#671Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
#637Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
A polychrome porcelain Chinese vase. Midcentury. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#241Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#336Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#412Een lot van zes losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of six loose watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 18 x 30 - 32 x 50 cmEstimate: € 75 / 100 -
#596Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 2000 / 2500