#674Een paar houten bijzettafeltjes met rond tafelblad en vlechtwerk onderaan, waarvan 1 met deukschade in het vlechtwerk.
A pair of wooden side tables with round tops and wicker underneath, some damage at the wicker of one.No longer availableDim. 60 x Ø50cmEstimate: € 50 / 70 -
#700Kohn, WenenEen lot van 4 zwart, 2 bruin en 2 wit gelakte stoelen met rieten zitvlak. Waarbij enkele onderaan gemerkt “Jacob & Josef Kohn”.
Lot consisting of 4 black, 2 brown and 2 white chairs with wicker seats. Some of them marked Jacob & Josef Kohn.No longer availableDim. 90 x 44cmEstimate: € 80 / 90 -
#288Een set van grote 2 messing kandelaars.
#583GalandEen koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
A coffee set of hotel silver, art deco. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#696Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.
Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.No longer availableDim. 18 x 33 x 27cmEstimate: € 30 / 35 -
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#637Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#326Een notenhouten krantenrekje met vier vakverdelingen.
#298HergéEen lot van vier albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L’Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.’, ‘L’ile Noire.’.
A lot of four albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L'Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.”, “L'ile Noire.”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#130Een 18 karaats witgouden ring bezet een centrale briljant van +- 0,58 ct en met briljanten en twee diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant of +- 0.58 ct and with brilliants and two diamond baguettes with a combined weight of +- 0.56 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1450 / 1600