#622Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#319Een noten-en mahoniehouten klaptafeltje met ovaal blad en gesculpteerde poten op wieltjes.
A walnut and mahogany folding table with oval top Carved legs on wheels.No longer availableDim. 69 x 104 x 89cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160 / 180 -
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#120Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#331Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
#617Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.
A varied uranium glass set.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#592Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Colorless glass art deco vase marked Lalique France.No longer availableDim. H.13 cmEstimate: € 350 / 400