#179Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#655Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.No longer availableDim. 15.5 x 48 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#430Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.
A silver necklace with a silver medallion with 50 Belgian Francs depicting Boudewijn and Fabiola.No longer availableDim. 26,90 g 935‰ en 800‰Estimate: € 40 / 80 -
#135DelvauxEen Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#228Vic Gentils“Apostolorum Limina”. Bronzen drieluik. Gesigneerd en met opdracht aan Paus Paulus VI. D.D. 1975
“Apostolorum Limina”. Bronze triptych. Signed and dedicated to Pope Paul VI. D.D. 1975No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#54W.O. Johann“Dame met lange rok”. Schilderij. Gesigneerd.
"Lady with long skirt". Painting. Signed.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#60Een 14 karaats geelgouden trouwring.
A 14 karat yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#20Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 320 / 380