#274“L’érection de la croix.” & “La descente de croix.” een paar 19de eeuwse gravures naar P.P. Rubens.
“L'érection de la croix.” & “La descente de croix.” a few 19th century engravings after PP Rubens.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#10UnityEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18 karat yellow gold ladies watch with leather wristband.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#38Val Saint LambertEen karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#29W.M.F.Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.
A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.No longer availableDim. h 5 x 13 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#377Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.
A set of three capucine porcelain dishes and bowls. China, XIXth century.No longer availableDim. Ø 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 70 -
#181Een paar bronzen panters als boeksteunen.
#141Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#464Keith Haring“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 21/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 21/150, with name stamp Keith Haring + embossing stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 55 x 75cmEstimate: € 225 / 275