#566Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#191“Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.
#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#15Val Saint-LambertEen kristallen vaas rood gekleurd in de massa.
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#47HergéLes Avontures de Tintin. “L’Ile Noire”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Als nieuw.
Les Avontures de Tintin. "L'Ile Noire". hard cover. Ed. Casterman 1954. Like new.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#561Een paar Chinees porseleinen sang de boeuf vazen.
A pair of Chinese porcelain sang de boeuf vases.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#557Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80 / 100