#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#67Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#686Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#184Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
Two etchings and a drawing: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, etching. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, etching. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, drawing.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#399“Rood glimlachend gezicht.” Acryl en potlood op papier. Draagt handtekening. Gedateerd 2013.
“Red smiling face.” Acrylic and pencil on paper. Bears signature. Dated 2013.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#198Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
A pair of cloisonné vases with a rose scene in the decor. On wooden base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150