Similar lots by type
-
#38
Een karaf en een schenkkan van geslepen kleurloos kristal met tinnen monturen.
Une carafe et pichet en cristal incolore taillé avec montures en étain.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#348Val Saint Lambert
Twee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.
Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.No longer availableDim. Ø: 12 & 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#338Val Saint Lambert
Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#283Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#403Val St. Lambert
Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Val St. Lambert
Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.
Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11Val Saint Lambert
Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#609
Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.
Deux sérigraphies d'après des œuvres de Keith Haring.No longer availableDim. 60 x 80 en 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#658
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une soucoupe ronde, d'une boîte à couvercle avec oiseau, de deux chandeliers différents et d'une grande et d'une petite tortue.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#303
Een lot kristal, bestaande uit een meerkleurige vide-poche, een kleurloze schenkkan en een roze vaas op voet, gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, composé d'un vide-poche multicolore, d'un pichet incolore et d'un vase rose sur pied, marqué Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 25 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende karafjes met stop en een geslepen kom met zilveren montuur. De karaffen XIXe eeuw, de kom omstreeks 1900.
Un lot de cristal incolore, composé de deux carafes différentes avec bouchons et d'une coupe taillée avec montures en argent. Les carafes 19ème siècle, la coupe vers 1900.No longer availableDim. h: 32 & 35 cm Ø: 17 cmEstimate: € 75 / 90
Other lots in this auction
-
#679
Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.
Un lot varié de livres d'art en tout genre et quelques brochures d'exposition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#69Léon JaminPeriod: 1872 - 1944
“Meertje in de omgeving van Genk”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Lac près de Genk. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 150 -
#339Braun & Hogenberg
“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#88
Een grote runderhoorn in gepatineerd messingen voet gedragen door een vrouwenfiguur en versierd met bladeren.
Une grande corne de vache au pied en laiton patiné portée par une figure féminine et décorée de feuilles.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#619E. Armand
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#96
Een bruingepatineerde plantenvaas met subtiele spiraal versierd.
Un vase végétal à patine brune orné d'une subtile spirale.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#438
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#547
“Jeu de boules”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Jeu de boules”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273
Art deco klokje van aardewerk.
Horloge art déco en faïence.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 70 -
#210
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze en een beige parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une perle grise et beige.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 250 / 350 -
#593
Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50