Similar lots by type
-
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#81Een een kazuifel met borduursel en een stola.
A chasuble with embroidery and a stole.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#178DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder. -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten. -
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket. -
#372‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.
'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#219Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.
"The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#6Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.
A wooden console table with one drawer in the Louis XV style. -
#36Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.
A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece. -
#296Een zwart geschilderde massief houten zuil.
A black-painted solid wooden column. -
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#294Gerard JacobsPeriod: 1865 - 1958“Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#381Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids. -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#433Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons. -
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery. -
#136Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
A cherry wood display cabinet with 4 doors.
Other lots in this auction
-
#411Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.
A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration. -
#2Een lot van 2 militaire landkaarten, Zuidelijk operatie tooneel (papier op doek) en Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (papier).
A lot of 2 military maps, Southern operational theater (paper on canvas) and Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (paper). -
#293Grundig Heinzelmann 1, periode 1953–1955, een bakelieten radio met klok. 1 kleine knop en het logo vooraan manco.
Grundig Heinzelmann 1, period 1953–1955, a bakelite radio with clock. 1 small knob and missing logo on front. -
#307Guido CacciapuotiPeriod: 1892 - 1953‘Virgo’, een beeldje van meerkleurig porselein. Getekend Cacciapuoti, 2096/6. Met bakfout aan de linkerpols.
'Virgo', a figurine of multicolored porcelain. Signed Cacciapuoti, 2096/6. With firing flaw on the left wrist. -
#15Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.
Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box.Place a bid ›Estimate: € 40 / 60 -
#267Een set van twee messingen wandlampen in Louis XVI stijl.
A set of two brass wall lamps in Louis XVI style. -
#130“Voltooiing van de restauratie van het stadhuis van Leuven, 1982”. 250 Lovenaar. Penning van geel goud 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.
"Completion of the restoration of the Leuven town hall, 1982." 250 Lovenaar. Medal of yellow gold 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.Place a bid ›Estimate: € 400 / 550 -
#55Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others. -
#236Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.
A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered. -
#77Jubileummunten en-medailles Elisabeth II 1952/1977. - 3 x One Crown, Isle of Man, 925/1000 Ag, telkens 28.28 g.- 3 luxe etuis met Canadese munten. Ed. Royal Canadian Mint. telkens 7 munten, waarvan 1 zilveren dollar, 500/1000, 23.33 g. Proof.
Jubilee coins and medals Elizabeth II 1952/1977.- 3 x One Crown, Isle of Man, 925/1000 Ag, each 28.28 g.- 3 luxury cases with Canadian coins. Ed. Royal Canadian Mint. Each contains 7 coins, including 1 silver dollar, 500/1000, 23.33 g. Proof.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#201CharellEen vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. In Georgian style. Marked. -
#231Een lot van 14 kg oude tinnen borden, schalen en een terrine.
A lot of 14 kg of old pewter plates, bowls, and a tureen.

