Similar lots by type
-
#81
Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.
Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.No longer availableDim. h: 18cmEstimate: € 40 / 60 -
#258
Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75 / 90 -
#179
Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120 / 180 -
#168
Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60 / 80 -
#188
Een confituurpot op voet met tien lepeltjes. Zilver, vermoedelijk Italiaans.Twee lepeltjes manco.
Un pot à confiture sur pied et dix petites cuillères. Argent, probablement Italien. Il manque deux petites cuillères.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#197
Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#398
Een koperen kandelaar XVIIIde eeuw, met een kaarsensnuiter toegevoegd.
Un chandelier en cuivre du XVIIIième siècle et son éteignoir.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359
“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101
Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Un escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. h: 62.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#23Rev. John Brown
“Brown’s self-interpreting family bible: containing the old and new testaments; to wich are annexed an extensive introduction; marginal references and illustrations &c. &c.”: The late reverend John Brown, Thomas C. Jack Edinburgh, ca 1870.Bevat vele lithografieën en kleurentekeningen. Vergulde bladsnede. Messingen sluitingen, Lederen binding met titelvermelding en resten van verguldsel. In goede staat.
“Brown’s self-interpreting family bible: containing the old and new testaments; to wich are annexed an extensive introduction; marginal references and illustrations &c. &c.”: The late reverend John Brown, Thomas C. Jack Edinburgh, ca 1870.Contient beaucoup de lithographies et images en couleurs. Fermetures en laiton et restes de dorure. Liage en cuir.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#174
Een eikenhouten tinkast met onderaan twee paneeldeuren en een kleine centrale lade.
Une armoire en chêne avec en dessous deux portes et un tiroir central.No longer availableDim. h: 198 cmEstimate: € 120 / 200 -
#344Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#392
Een muziekstaander van zwartgelakt hout.
Porte musique en bois à patine noire.No longer availableDim. h 126 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146
Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#382
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. H: 76cm B: 60cm D: 38cmEstimate: € 40 / 50 -
#349Ludovic JanssenPeriod: 1888 - 1954
“Heidelandschap met meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage et étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#239
Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten
Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#389Edgard Heirman
“Oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Récolte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60 / 100