Similar lots by type
-
#168
Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60/80 -
#81
Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.
Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.No longer availableDim. h: 18cmEstimate: € 40/60 -
#179
Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120/180 -
#197
Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30/50 -
#188
Een confituurpot op voet met tien lepeltjes. Zilver, vermoedelijk Italiaans.Twee lepeltjes manco.
Un pot à confiture sur pied et dix petites cuillères. Argent, probablement Italien. Il manque deux petites cuillères.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#258
Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75/90
Other lots in this auction
-
#94
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#349Ludovic JanssenPeriod: 1888 - 1954
“Heidelandschap met meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage et étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#345
Een heren- en een damesportret. Pastel op papier. Het eerste gesigneerd en gedateerd 1849.
Un portrait de femme et un portrait d'homme. Pastel sur papier. Le deuxième est signé et daté 1849.No longer availableDim. 28 x 21,5 & 43 x 32 cmEstimate: € 60/80 -
#397
“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#26
Een houten bijzettafeltje, versierd met ingelegde motieven van ivoor.
Petite table en bois incrusté d’ivoire.No longer availableDim. 36,50 cmEstimate: € 30/50 -
#344Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#246
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 1500/1700 -
#71
Een horloge- of juwelenhanger van groengepatineerd brons in de vorm van een boom met een fazant op een tak. De voet in de vorm van drie kikkers met leeuwenkopjes tussen de poten. Begin XXe eeuw.
Support à bijoux ou à montre en bronze à patine verte en forme d’un arbre avec un faisan. Base en forme de trois grenouilles tenant des petites têtes de lion entre leurs pattes. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/60 -
#218
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.
Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650/800 -
#189Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.
Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.No longer availableDim. 60 x 50Estimate: € 50/80 -
#77Auguste Moulin & Cie.
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardwerk. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60