#248Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
#122Een biscuit jardinière met gesculpteerd 2 figuren en paard en koets.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#110Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.
#10Een geel koperen vijzel met stamper.
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
A pair of cut crystal decanters.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 20 / 40