Other lots in this auction
-
#118Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#155JijéWietje & Krol. Een lot van 2 vintage strips, getiteld “In Amerika” & “Jonge Vleugels”. Covers met vleksporen.
Wietje & Krol. A lot of 2 vintage comic strips, titled "In America" & "Young Wings". Covers with stains.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
A black earthenware oil lamp and a rose metal basket.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#98Een gevarieerd lot verzilverd metaal met o.a. lepeltjes, zout- peper- en suikerstrooiers, een kannetje, enz.
A varied lot of silver-plated metal including spoons, salt and pepper shakers, sugar shakers, a small jug, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#63Een lot van 4 kaders waaronder ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Stadt Antvverpen, 1654.
A lot of 4 frames including 'Gheboden ende uyt-gheroepen', City of Antwerp, 1654.No longer availableOnline onlyDim. h 43 x b 33 cmEstimate: € 10 / 20 -
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#86Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.
A gilded copper table lamp in the style of Louis XV from the mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 25 / 35


