Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.

Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.

A pair of small Chinese porcelain vases with blue dragon decoration. Marked on the bottom.
77
h 12,5 cm
Estimate: 4060
Catalogue #77
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #13

    Een verrekijker, Ritter 7x50 Field 7.1. Met originele draagtas.

    A binoculars, Ritter 7x50 Field 7.1. With original carrying case.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #157

    Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.

    Three figurines of Saxon porcelain. One marked Volkstedt. Circa 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #135

    Een oud lederen dokterstasje.

    An old leather doctor's bag.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 x l 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #39

    Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.

    An old handbag with a metal frame and black fabric.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21 x b 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #71

    Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.

    A lot of 15 Chinese bowls and small dishes.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.

    A wine jug made of beige glazed stoneware. Marked Valauris.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #92

    Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.

    A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #216
    Jacob

    Een paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.

    A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #119

    Een paar koperen kandelaars.

    A pair of copper candlesticks.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.

    A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233
    Delfts blauw Chemkefa.

    Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.

    Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More