#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
#60Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#45Een lot van 2 verzilverde dienbladen, waarvan 1 gemerkt Wiskeman en 2 schaaltjes.
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#81Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
#52Een lot van 12 hoge hoeden, bolhoeden en dameshoeden.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#65Een lot van 5 beeldjes, biscuit en porselein, waarvan 3 beschadigd/ onvolledig.
A lot of 5 figurines, biscuit and porcelain, of which 3 are damaged / incomplete.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 10 / 20