Other lots in this auction
-
#13Een verrekijker, Ritter 7x50 Field 7.1. Met originele draagtas.
A binoculars, Ritter 7x50 Field 7.1. With original carrying case.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#157Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.
Three figurines of Saxon porcelain. One marked Volkstedt. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#135Een oud lederen dokterstasje.
An old leather doctor's bag.No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
An old handbag with a metal frame and black fabric.No longer availableOnline onlyDim. h 21 x b 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
A lot of 15 Chinese bowls and small dishes.No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
A wine jug made of beige glazed stoneware. Marked Valauris.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#119Een paar koperen kandelaars.
A pair of copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 18cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.
A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.No longer availableOnline onlyDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35


