Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.

Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.

A pair of small Chinese porcelain vases with blue dragon decoration. Marked on the bottom.
77
h 12,5 cm
Estimate: 4060
Catalogue #77
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #187
    Mandarina Duck

    Een schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.

    A leather and polyester writing folder. With fabric cover.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #200
    La Pipe Wallonne

    Een pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.

    A clay pipe with a decoration of a man in high relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 24 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #197

    Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.

    An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #190

    Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.

    A pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #221

    Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.

    A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 7-20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #234
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #223
    Zeiss Ikon

    Een Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.

    A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10,5 x 11 x 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99

    Een varia lot van 8 stuks porselein (vaasjes, postuurtjes etc...).

    A mixed lot of 8 pieces of porcelain (vases, figurines, etc...).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #114
    National Panasonic

    “Panapet”. Een vintage design radio. Onderaan gemerkt.

    "Panapet". A vintage design radio. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.

    A gilded copper table lamp in the style of Louis XV from the mid-20th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #75

    Een Chinees aardewerken gemberpot, met 19de eeuws montuur voor een lamp. Met blauw en wit landschapsdecor.

    A Chinese earthenware ginger jar, with a 19th-century lamp mount. Featuring blue and white landscape decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More