Similar lots by type
-
#219
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212
Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.
Un miroir mural ancien dans un cadre en bois de style baroque.No longer availableDim. 97 x 75 cmEstimate: € 180 / 220 -
#504
Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.No longer availableDim. 150 x 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#344
Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#492
“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100 / 120 -
#595
Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.
Table ronde en placage à quatre tiroirs en ceinture et platetabclette recouverte de vachette.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#325Koninklijke Plazuid
Een schotel en een kruikje van Gouds aardewerk met decor ‘Kalman’. Onderaan gemerkt.
Un plat et une verseuse en poterie de Gouda à décor 'Kalman'. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 28 cm h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#172Vlaamse School
“De aanbidding van de herders”. Olieverf op koper. Gedateerd f. 1616.
« L'Adoration des bergers ». Huile sur cuivre. Daté f. 1616.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#515
“Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).
“Les Vendanges”. Version mécanique d’une tapisserie flamande de 1500 (Cluny).No longer availableDim. 192 x 117 cmEstimate: € 100 / 200 -
#467
Een Chinees porseleinen jardinière met famille-noire decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en porcelaine de Chine à décor famille noire de personnages dans un paysage. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#611
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. h : 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#517
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
"Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 700 / 800 -
#413Maria Innocentia Hummel
“Schutzengel”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 88.
"Ange gardien". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 88.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351
“Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.
“Petit oiseau” . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Vluchten”; “Waarheen?” & “Christus aan het kruis”. Drie litho’s, gedrukt bij Kotting te Amsterdam. Door de kunstenaar gesigneerd buiten de plaat.
"Fuire"; "Où aller?" & “Christ sur la Croix”. Trois lithographies, imprimées par Kotting à Amsterdam. Signées par l'artiste à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 17,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1
“Een vogel met een koekoeksjong, een flamingo en een pelikaan”. Drie beeldjes van porselein en biscuit. De eerste twee gemerkt van Goebel, de derde met een blauw merk.
"Un oiseau avec un jeune coucou, un flamant rose et un pélican". Trois figurines en porcelaine et biscuit. Les deux premiers marqués par Goebel, le troisième avec une marque bleue.No longer availableDim. H: 17-21cmEstimate: € 40 / 50