Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kleine Cantonvazen. Randschilfers aan één van de twee. XIXe eeuw.

Een paar kleine Cantonvazen. Randschilfers aan één van de twee. XIXe eeuw.

Paire de petits vases en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat à l’un des deux.
Dim. h: 35 cm
SKU: 2909150477.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #477
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #548

    Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.

    Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. H 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.

    Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #274

    Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd meisjesportet. XIXe eeuw.

    Plaquette en porcelaine représentant un portrait de jeune fille peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 8 x 6 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.

    Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinois
    No longer available
    Dim. H 85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #541

    Een Geisha van gepolychromeerd been en hout met ivoren handen en gezicht.

    Geisha en os et bois polychrome aux mains et visage en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #708

    Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.

    Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #137
    Villeroy & Boch Luxembourg

    “Zittende naakt”. Beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.

    “Nu assis”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #794
    Franklin Mint

    “The Vase of the Golden Carp”. Een cachepot van meerkleurig porselein met een gedrukt decor van vissen. Onderaan gemerkt en op houten staander.

    “The Vase of the Golden Carp”. Un cache-pot en porcelaine polychrome avec décor imprimé de poissons. Marque sous la base. Socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #457

    Een schotel met gelobde rand van Imariporselein. XIXde eeuw.

    Plat à bord lobé en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #61
    Manifactures Richelieu

    Een balustervaas van kobaltblauw porselein met vergulde details en op messingen montuur. Gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine bleue cobalt aux détails dorés et à monture en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 42 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #582

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van spelende kinderen en draken.

    Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’enfants jouants et de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #438

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van rozen op een gele fond.

    Bol en porcelaine de Chine polychrome décoré de roses sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #604

    Twee balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Restauraties aan één van de twee. We voegen er een gelijkaardig, groter model aan toe.

    Deux vases balustres en porcelaine de Chine. Décor polychrome de personnages. Restaurations à l’un des deux. Nous ajoutons un modèle semblable plus grand.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #79

    Een porseleinen koffieservies in Lodewijk XV-stijl met vergulde details en een gedrukt meerkleurig engelendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, een melkkannetje, vijf schoteltjes en elf kopjes.

    Service à café en porcelaine de style Louis XV aux détails dorés et décor polychrome d’angelots imprimé. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, cinq soucoupes et onze tasses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #620

    Drie vazen van Chinees blauw en wit porselein, waarvan twee met een bloemendecor. Allen op houten sokkel.

    Trois vases en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux aux décors de fleurs. Sur leurs socles en bois.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #38

    Twee ballerina’s en een dame met parasol van meerkleurig porselein. De eerste twee gemerkt van Unterweissbach.

    Deux ballerines et une dame à l’ombrelle en porcelaine polychrome. Les premières marquées Unterweissbach.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #741

    Een achthoekig bord van Imariporselein. XVIIIde eeuw.

    Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.

    Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #522

    Een kalebasvaas van Chinees porselein met een Cantondecor van personages. Omstreeks 1900.

    Gourde en porcelaine de Canton à décor de personnages. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #619

    Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.

    Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #413
    Nao by Lladro

    “Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #261

    Twee tabakspotten van meerkleurig porselein in de vorm van een pijprokende man en een theedrinkende vrouw. Engels werk.

    Deux pots à tabac en porcelaine polychrome en forme d’un homme fumant une pipe et d’une femme buvant une tasse de thé. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #486

    Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.

    Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600

Other lots in this auction

  • #467

    Een leeuwin van gepolychromeerd gietijzer.

    Lionne en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. L. 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #231

    “Lezende dame op een stoel”. Een beeldje van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Moreau.

    “Femme classique lisant”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après en oeuvre par Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #84
    Albert Saverys

    “Zicht op de Leie”. Litho. Gedrukt bij de Antwerpse kunstvereniging “Als Ick Kan”.

    “Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre d’Albert Saverys. Avec poinçon sèche d’Als Ick Kan.
    No longer available
    Dim. 32 x 41,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.

    Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 1000
  • #17
    Val St. Lambert

    Twee series van respectievelijk zes bordeaux- en zes bourgogneglazen van kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Deux séries de respectivement six verres à bordeaux et six verres à bourgogne en cristal incolore soufflé à la bouche. Dans leurs boîtes et avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #518

    Een klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Met slinger en sleutel.

    Garniture de cheminée en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres à cinq lumières. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #3

    Een model van een vuurtoren van kunststof. Letsel bovenaan.

    Modèle en plastique d’un phare. Dégât.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #762

    Vier boeken: - Galbert de Bruges. “Le meurtre de Charles le Bon”. Fonds Mercator 1978. Goede staat met stofwikkel en huls. - Wangermée. “Flemish music and society in the fifteenth and sixteenth centuries”. Arcade, 1968. Goede staat met stofwikkel (kleine scheurtjes). - “La Musique en Wallonie et Bruxelles tome I et II”. Renaissance du Livre, 1980-1982. Goede staat met stofwikkel en huls.

    Quatre livres: - Galbert de Bruges. “Le meurtre de Charles le Bon”. Fonds Mercator 1978. Bon état, couverture de protection, étui. - Wangermée. “Flemish music and society in the fifteenth and sixteenth centuries”. Arcade, 1968. Bon état, couverture de protection (petites déchirures). - “La Musique en Wallonie et Bruxelles tome I et II”. Renaissance du Livre, 1980-1982. Bon état, couverture de protection, étui.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #431
    Willy Vandersteen

    Bessy 113 en 163 (goede staat 1980 en 1985). De Rode Ridder nrs 2 (1e druk, 1960, slechte staat), 3 (1963), 5 (1963), 7 (1e druk, 1961), 11 (1e druk, 1962), 18 (1e druk, 1964), 20 (1e druk, 1964), 24 (1e druk 1965), 25 (1e druk, 1965), 30 (1e druk, 1965). Ed. Standaard Boekhandel. Alle gelezen, maar in goede staat. We voegen er aan toe: 15 speciale uitgaven, tijdschriften, vakantieboeken en spin-offs van Suske en Wiske, de meeste in behoorlijke staat.

    Bessy 113 en 163 (bon état 1980 et 1985). De Rode Ridder n° 2 (1e éd, 1960, mauvais état), 3 (1963), 5 (1963), 7 (1e éd., 1961), 11 (1e éd., 1962), 18 (1e éd., 1964), 20 (1e éd., 1964), 24 (1e éd. 1965), 25 (1e éd., 1965), 30 (1e éd., 1965). Ed. Standaard Boekhandel. Lus, mais en bon état. Nous ajoutons: 15 éditions spéciaux, magazines, livres de vacance et spin-offs de Suske en Wiske, la plupart en état acceptable.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een rechthoekige salontafel met vier gedraaide poten.

    Table de salon rectangulaire sur quatre pieds tournés.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #8

    Lot varia met vier diverse pillendoosjes, twee roompotjes van Royal Worcester porselein, vijf diertjes van Herent porselein, een vaasje van Wedgwood biscuit, 5 diverse kleine schoteltjes, een asbakje en 6 souvenirlepeltjes van zilver en van verzilverd metaal. Alles gemerkt.

    Lot varié comprenant quatre boîtes à pilules diverses, deux crémiers en porcelaine de Royal Worcester, cinq animaux en porcelaine de Herent, un petit vase de Wedgwoord, 5 petits plats divers, un petit cendrier et six cuillères souvenirs en argent et en métal argenté. Marque sur toutes les pièces.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More