Other lots in this auction
-
#254Joz. De Swerts“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#107Paul SerstéTerracottakleurige meisjesbuste. Gesigneerd.
Buste de jeune fille couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#73Een aardewerken schotel met blauw op wit decor van een bloemenmand in het plat. XVIIIe eeuw. Bijgevoegd een aardewerken vaas met blauw op wit Chinees decor. gat in de bodem en randschade.
Plat en faïence à décor bleu sur blanc d'un panier fleuri au centre. XVIIIème siècle. Inclus un vase en faïence à décor chinois bleu sur blanc. trou dans le fond et bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180 / 240 -
#247Sculptured arts studio“Gesluierde Vestaalse maagd”. Een marmeren buste naar het werk van Rafaelle Monti. Gemerkt.
"Vierge vestale voilée". Un buste en marbre d'après l'oeuvre de Rafaelle Monti. Marqué.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 350 / 450 -
#610Een 18 K witgouden ring bezet 7 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en met 5 smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 7 diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. et de 5 émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#609Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014“Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#144“Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Chevaux à l'écurie". Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 280 / 360 -
#82Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112Frans Van Huffel“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.
"Ferme au bord de l'eau". Huile sur toile. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#2Royal CopenhagenEen poesje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un chaton en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25 / 40 -
#462Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.
Une peinture sur soie avec un oiseau sur une branche, avec inscription.No longer availableDim. 55 x 32,5 cmEstimate: € 50 / 70

