Other lots in this auction
-
#503Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#316Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#139Adèle Koekkoek“Vrouw aan de waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme à la pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303Een lot kristal, bestaande uit een meerkleurige vide-poche, een kleurloze schenkkan en een roze vaas op voet, gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, composé d'un vide-poche multicolore, d'un pichet incolore et d'un vase rose sur pied, marqué Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 25 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Verstappen“Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 45 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#567“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#672Capodimonte“De hoornspeler”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Le joueur de cor. Un groupe de faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#447Een geribde kraagvaas van Chinees porseleine met bloemendecor in vier kleuren. Onderaan gemerkt.
Un vase à col nervuré en porcelaine de Chine avec un motif floral en quatre couleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#451Drie Chinese dekselvazen blauw en wit Chinees porselein. Eén gerepareerd. Onderaan gemerkt.
Trois vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles. Un réparé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 140 -
#194Paul MesselyPeriod: °1927“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320 / 380 -
#651Rutten airguns, HerstalEen ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Une carabine à air comprimé 'Airstar' avec mécanisme de pompe électrique. Complète et avec boîte d'origine.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 50 / 70

