Similar lots by type
-
#573Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.
Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.
Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#578Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een groene draak en een feniks op gele fond. Gemerkt.
Un petit bol en porcelaine chinoise, décor de dragon vert sur fond jaune. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#614Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380 / 400 -
#597Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.
Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 150 / 180 -
#647Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.
Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#771Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#637Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.
Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#392Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Een schaal van blauw en wit porselein met een gegraveerd zilveren montuur. Haarscheur onderaan. Tijdperk Kangxi.
Un plat en porcelaine bleue et blanche avec monture gravée en argent. Eclat en dessous. Dynastie Kangxi.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#24Een lot van zeventien vogeltjes van meerkleurig porselein, waarbij elf van de Franklin Mint.
Un lot de dix-sept oiseaux en porcelaine polychrome, dont onze par Fanklin Mint.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#617Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.
Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#631Een theebus van blauw en wit Chinees porselein met een decor van fo-honden.
Boîte à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 80 -
#577Een klein theepotje van blauwgeglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite théière en porcelaine bleue. Travail chinois, marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#608Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#725Een lot van vier borden, een dekselpannetje en een mandje van meerkleurig en verguld porselein naar Limoges.
Un lot de quatre assiettes, un poêlon avec couvercle et panier en porcelaine de Limoges et dorures.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#601Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 1000 / 1600 -
#648Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.
Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#588Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#623Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.No longer availableDim. b: 28,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#598Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 180 -
#568Een rechthoekige vaas van Chinees porselein.
Un vase rectangulaire en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#442Een theeservies van roze en wit Limogesporselein met een verguld decor van bladeren, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkannetje en twaalf kopjes met schoteltjes. Gemerkt.
Service à thé en porcelaine de Limoges rose et blanche à décor doré de feuilles dont une théière, un sucrier, un pot à lait et douze tasses et soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#553Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#458Een lot bestaande uit twee wierookbanders (waarvan één zonder deksel) en een balustervaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er Japanse twee schaaltjes en dienblaadjes van zwartgelakt hout aan toe.
Lot comprenant deux encensoirs (dont un sans couvercle) et un base balustre en faïence de Satsuma polychrome. Nous ajoutons deux petits plats japonais et des petits présentoirs en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#78Een jonge vrouw en heer in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une jeune femme et un jeune homme en costume traditionnel en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Val St. LambertEen asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.
Un cendrier en cristal taillé, couleur rouge dans la masse. porte une marque, et dans sa boite d’origine.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#240Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een gele beril van ± 6 ct.
Chaîne en or blanc 18 et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un béryl jaune de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,97 gEstimate: € 850 / 1000 -
#722Jean-Pol“Kramiekske”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Kramiekske”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#36BocharaKarpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#673Een beeld van gesculpteerd hout. Zuid-Oost Azië.
Une statue en bois sculpté, Asie Sud-est.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#244‘Avant la pioche. Douze litho’s rehaussées de tons au pochoir d’après les originaux de Jean-Charles Contel’. 1924. Een map met zes lithografieën.
‘Avant la pioche. Douze lithos rehaussées de tons au pochoir d’après les originaux de Jean-Charles Contel’. 1924. Portefeuille à six lithographies.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#569Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238Een koperen kandelaar gedragen door een putto in de geest van Moreau.
Un chandelier en cuivre porté par un putto dans l’esprit de Moreau.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50 / 60 -
#96Een rolsecretaire van gefineerd hout in Chippendalestijl met drie laden. Deens werk.
Un secrétaire sur roulettes en bois de placage, style Chippendale, trois tiroirs. Oeuvre Danoise.No longer availableEstimate: € 120 / 200

