Similar lots by type
-
#74
Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 50/60 -
#228Volkstedt
Drie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13-14 cmEstimate: € 30/35 -
#226Royal Doulton
“Elain” & “Fair maiden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Elain” et “Fair maiden”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 20/24 -
#89
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#190
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#64
Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#224
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/35 -
#135
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#127
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#72
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 200/400 -
#142
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#191
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#229Hutschenreuter Solb, Bavaria
Een serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.
Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#77
Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#197
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#220Nymphenburg
Een porseleinen bordje met geribde vleugel, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en verguld motief.
Petite assiette en porcelaine à aile aux côtes et décorée de fleurs peintes à la main et de dorures.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/25 -
#211Goldimari
Een cachepot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#119
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#67
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H 37 cmEstimate: € 20/30 -
#219
Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12 -
#187
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 190.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#90
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 9 x 11 cmEstimate: € 80/100 -
#65
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit met opschrift ‘4 november 1916’ achteraan. We voegen er een kapiteelvormige hangconsole van plaaster aan toe.
Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc à l’insciption “4 november 1916” au verso. Nous ajoutons une console en plâtre de forme chapiteau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#227Royal Dux
Een asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.
Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#76
Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. h -43 cmEstimate: € 60/80 -
#368
Een paar gravures met religieuze taferelen.
Une paire de gravures représentant des scènes religieuses.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#96
Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 24 cmEstimate: € 60/80 -
#86
Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#301J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 35/45 -
#171Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#354
Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 44 & 42 cmEstimate: € 200/300 -
#233
Een fragment tapisserie, vermoedelijk de bekleding van de zitting van een stoel, met een mythologische scène versierd. XVIIde eeuw en recenter vergroot en opgespannen op een houten raam.
Fragment de tapisserie, probablement pour la couverture d’une siège, représentant une scène mythologique. XVIIe siècle, récemment élargie et mise sur un cadre en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 41 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#183Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#282Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#234Frans Keelhoff
“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 25 x 31 cmEstimate: € 600/1000 -
#278Fritz Van Luppen
“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 17 cmEstimate: € 120/200