Similar lots by type
-
#229Hutschenreuter Solb, Bavaria
Een serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.
Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#227Royal Dux
Een asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.
Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 20/25 -
#211Goldimari
Een cachepot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#119
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#219
Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12 -
#226Royal Doulton
“Elain” & “Fair maiden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Elain” et “Fair maiden”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 20/24 -
#190
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#74
Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 50/60 -
#228Volkstedt
Drie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13-14 cmEstimate: € 30/35 -
#65
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit met opschrift ‘4 november 1916’ achteraan. We voegen er een kapiteelvormige hangconsole van plaaster aan toe.
Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc à l’insciption “4 november 1916” au verso. Nous ajoutons une console en plâtre de forme chapiteau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#90
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 9 x 11 cmEstimate: € 80/100 -
#224
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/35 -
#67
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H 37 cmEstimate: € 20/30 -
#197
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#64
Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#72
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 200/400 -
#135
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#127
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#220Nymphenburg
Een porseleinen bordje met geribde vleugel, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en verguld motief.
Petite assiette en porcelaine à aile aux côtes et décorée de fleurs peintes à la main et de dorures.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/25 -
#89
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#142
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#77
Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#187
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 190.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#191
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#71
Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.
Petite fille assise en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 25/35 -
#387Felix GogoPeriod: 1872 - 1953
“Kerkinterieur”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur d’église”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#255D. Steenwerckx
“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#69
Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.
Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 88.00 €Dim. h: 13,5 & 17,5 cmEstimate: € 200/300 -
#109
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableOnline onlyDim. H 41 cmEstimate: € 40/50 -
#9
Een lot varia, bestaande uit een beeldje van biscuit, een zalfdoosje en een dekselpotje van meerkleurig porselein, een monochroom wit theepotje met komfoor, een klepkan van steengoed en één van porselein.
Lot varié dont une statuette en biscuit, une boîte à onguent et un pot couvert en porcelaine polychrome, une tisanière monochrome, une cruche couverte en grès et une en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Estimate: € 20/25 -
#38
Een klein waterfonteintje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
Petite fontaine en porcelaine polychrome à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. H: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#113Pelle (Maurice Pelgrims)
“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#66
Porseleinen lampenvoet.
Pied de lampe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. H. 55 cmEstimate: € 30/40 -
#161
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 63 cmEstimate: € 80/100 -
#294
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#144
Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.
Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 100/120