Similar lots by type
-
#391Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een likeurvaatje, drie vazen, waaronder een Chinese, een pul, bloemen, figuurtjes en een schaaltje.
Lot de porcelaines et de faïences comprenant un tonneau à liqueur, trois vases dont un chinois, une chope, des fleurs, des figurines et un petit plat.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#146Meisjeshoofd van monochroom wit aardewerk. Zonder signatuur of merk. Genummerd 952. Enkele haarscheurtjes.
Tête de fille en faïence monochrome blanche. Sans marque mais numérotée 952. Quelques cheveux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#303Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van dieren en planten en met geel koperen monturen. XXe eeuw.
Paire de vases en porcelaine polychrome à décor d’animaux et de plantes et aux montures en laiton. XXe siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 200 -
#789Een gevarieerd lot aardewerken en porseleinen borden, schotels en terrines.
Lot d’assiettes, de plats et de terrines en faïence et en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#781Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit keukenpotten, een asbak, een paar tegels, een drageoir, enz.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant des pot de cuisine, un cendrier, une paire de carreaux un drageoir etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#54Pierre Alexandre SchoenewerkPeriod: 1830 - 1885Een voorstelling van Christus met kinderen van pijpaarde op een houten paneeltje. Gesigneerd
Le Christ aux enfants. Terre de pipe sur un panneau de bois. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#611Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#521“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#83Een paar grote tabakspotten van blauw en wit aardewerk.
Paire de pots à tabac en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#515Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#777Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit enkele reeksen borden van Regout, een sauskom, een terrine, enz.
Lot de faïence et de porcelaine comprenant quelques séries d’assiettes de Regout, une saucière, une terrine etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#173Een paar honingpotjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één met bijpassend lepeltje en gemerkt van Goebel.
Paire de petits pots à miel en faïence polychrome dont un à cuillère assortie et marque Goebel.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#67Een langgerekt siervaasje met oren van Gouda-aardewerk, versierd met een meerkleurig bloemendecor. We voegen er een kandelaar, eveneens van Gouda, aan toe. Onderaan gemerkt.
Petit vase décoratif allongé à deux anses en faïence de Gouda, décoré de fleurs polychromes. Nous ajoutons un candélabre semblable. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#17Drie verschillende borden van blauw en wit aardewerk met bloemendecors. Delft, XVIIIe eeuw. Eén zwaar gerestaureerd.
Trois assiettes différentes en faïence bleue et blanche à décor de fleurs. Delft, XVIIIe siècle. Une est très restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#387Een lot Keuls steengoed, bestaande uit een schenkkan, een tabakspot en zes pullen.
Lot de grès de Cologne comprenant une verseuse, un pot à tabac et six chopes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#123Een grote siervaas op voet van Italiaans aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen.
Grand vase décoratif sur piédouche en faïence italienne. Décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#511“Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.
“Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#510“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#691Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#258Een aardewerken schotel met een blauw en wit decor van vruchten. Delft, XVIIIe eeuw.
Plat en faïence à décor bleu et blanc de fruits. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#379Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit vijftien opengewerkte schoteltjes, tien kommetjes met een Old-willowdecor, twee borden met John en Robert Kennedy, vier wandschotels met Luxemburgse dorpen, twee borden met Nederlandse zichten, enz.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant quinze petit plats ajourés, dix petits bols à décor Old Willow, deux assiettes représentant John et Robert Kennedy, quatre plats muraux aux villages luxembourgeois, deux assiettes aux paysages néerlandais etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#433Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee Japanse dekselpotjes, vier verschillende borden met een blauw en wit decor (waarvan één Delfts), een kommetje en een zittende Boeddha met zotjes. Meerdere restauraties.
Lot de porcelaines et de faïences comprenant deux pots couverts du Japon, quatre assiettes différentes à décor bleu et blanc (dont une de Delft), un petit bol et un Bouddha assis aux petits garçons. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#46Alfred Richard“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#753Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.
Deux piédestal en forme d’éléphants indiens en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#579“Compositie”. Gemengde techniek op basis van een reproductie van Malevich. Draagt monogram E.L.
“Composition”. Technique mixte à basis d’une reproduction de Malevich. Porte un monogramme E.L.No longer availableDim. 63 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#505Grote Fô-hond van gebeeldhouwd hout. Chinees werk, omstreeks 1900. Rode glazen ogen.
Grand chien de Phô en bois sculpté. Travail chinois vers 1900. Yeux en verre rouge.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#522“Landschap met burcht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Paysage au château”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 93 x 122 cmEstimate: € 100 / 150 -
#453Een lot van vier verschillende Boeddha’s van brons.
Lot de quatre Bouddha différents en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#163E. Bouret“La recréation”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“La recréation”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 360 / 400 -
#682Vleugels“De tien geboden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les dix commandements”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 110 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#64Willem Paerels“Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 49/100 buiten de plaat.
“La rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et numérotée 49/100 hors planche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#545Een kleine halfronde commode met twee laden. Gefineerd hout en bronzen monturen in Transitionstijl. Marmeren blad.
Petite commode en hémicycle ouvrant à deux tiroirs. Bois de placage, tablette de marbre et montures en bronze. Style Transition.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#660“Bell boy”. Een promotiefiguur van polychroom kunststof. Amerikaans werk.
“Bell boy”. Figure de promotion en plastique polychrome. Travail américain.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#237Twee Madonna’s met kind. Op doek. Zuid-Amerikaans werk.
“Deux Vierges à l’Enfant”. Sur toile. Travail Sud-Américain.No longer availableDim. 48 x 39 & 60 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#81Een kinderhoofdje van bruingepatineerd brons als wandversiering.
Tête d’enfant en bronze à patine brune. Plaquette murale.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50

