Similar lots by type
-
#281
Een dekselvaas van met goud versierd Brussels porselein met handvatten in de vorm van ramskoppen en op een piëdestal.
Un vase couvercle en porcelaine de Bruxelles dorée aux manches en forme de têtes de béliers et sur un piédestal.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/100 -
#288
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#397
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#393
Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.
Un service à café en porcelaine de Limoges Art Déco , décoration de branches fleuries. Grande réparation à la cafetière.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#465
Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.
Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#799
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.
Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#773Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#460
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#593
Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.No longer availableDim. h: 54 cm Ø: 57 cmEstimate: € 420/480 -
#607Muller frères, Lunneville
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400/420 -
#415
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#643
Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.
Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#306
Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#455Raynaud, Limoges
Twee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#754
Een reeks van zes mondgeblazen glazen met swirls in de voet.
Une série de six verres soufflés sur pied.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/60 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 80/120 -
#263Rudolstadt
Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#797
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/200 -
#778
Twee paar glazen vazen, versierd met een tinnen decor van bloemen en druiven.
Deux paires de vases en verre, décor en étain de fleurs et raisins.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#597
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#420Hummel
Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H : 10 cmEstimate: € 120/140 -
#685
Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/80 -
#739
Een met goud versierd Booms glazen likeurstelletje, bestaande uit een bolle karaf en vier glaasjes.
Un service à liqueur en verre de Boom doré, comprenant une carafe sphérique et quatre petits verres.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500/600
Other lots in this auction
-
#762
Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.
Une table ovale sobre aux pieds torsadés.No longer availableDim. 132 x 112 cmEstimate: € 50/80 -
#487
Een vierhoekige balustervaas van Chinees porselein met blauw glazuur. Eerste helft XXe eeuw.
Un vase balustre carré en porcelaine de Chine, glaçure bleu. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#276
Een gebeeldhouwd houten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Une table de salon en bois sculpté et tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 30/40 -
#146
Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#742
Twee doosjes, waarbij één zwartgelakt met inlegwerk van koper en parelmoer en het ander in de vorm van een boek.
Deux boîtes, dont une à incrustations en cuivre et nacre, l’autre en forme de livre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#549
“Kubistisch naakt.” Acryl op doek.
”Nu cubique”. Acrylique sur toile.No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#771Les bleus de Louvière
Een art deco vrouwenbuste van gecraqueleerd aardewerk, versierd met bloemenmotieven. Onderaan gemerkt. Model 499-F.
Un buste féminin en faïence craquelée, Art Déco, décoration de motifs à fleurs. Marque sous la base. Modèle 499-F.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#648
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#619
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600/650 -
#97
Lot varia bestek van massief zilver.
Un lot de couverts divers en argent massif.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#445
Een lot van drie stukken koraal en een grote zeeschelp.
Un lot de trois pièces de corail et un grand coquillage.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#121
Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.
Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140