#53Höchst“Putti en schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#484“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguettes d'un poids combiné de +- 0,72 ct.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 850 / 950 -
#386Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#584“Abstract met cirkels.” Aquarel op papier. Draagt monogram.
"Abstrait avec des cercles." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 120 / 160 -
#250Breitling Swiss MadeEen roestvrij stalen dameshorloge.
Une montre femme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#268Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.
#628Een balustervormige lampenvoet van Chinees crackleware.
#217Val Saint LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 11/125 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 11/125 et daté 1995.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200