Similar lots by type
-
#448Een gelobde en een achthoekige schotel van Imariporselein, versierd met bloemendecor. De tweede met restauratie aan een hoekje.
Un plat en porcelaine Imari lobé et octogonal, à décor floral. Le second avec restauration sur un coin.No longer availableDim. Ø: 31 & 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#138Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.
Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#518Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#103Emile Lascaris“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cm -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#461Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor de personnages multicolores.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#36Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.
Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.No longer availableDim. h: 53 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#508Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in uitsparingen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages découpés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 220 / 280 -
#581Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 140 -
#521Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
Un groupe sculpté en jade chinois. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#588Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477Een dekselvaas van Chinees porselein.
Un vase en porcelaine de Chine avec couvercle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.
Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#591Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#597Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.
Une petite jardinière en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marquée d'un cachet en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#437Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 50 -
#468Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125 / 140 -
#493Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d’un dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#621“Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#91Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.
Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.No longer availableDim. 70 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#458Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.
Une paire de plats rectangulaires en faïence aux motifs de Corneille.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#503Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#473Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#491Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.
Un grand vase à col en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#633Een lot van acht oude fotocamera’s: Coronet, Lec-Junior, Gevaert, Goldy, Filmor, Bilora & Unica. In werkende staat. Periode 1940 1960.
Un lot de huit appareils photo anciens : Coronet, Lec-Junior, Gevaert, Goldy, Filmor, Bilora & Unica. En état de fonctionnement. Epoque 1940 1960.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#11Val Saint LambertEen lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#305Een 18 K wit en geel en gouden ring bezet met rode steen.
Une bague blanche et jaune et or 18 carats sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 150 / 200 -
#567“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#693Een lot doosjes, bestaande uit een naaikistje met speldenkussen, een gesneden doosje met twee schuifdekseltjes en een antiek parfumkistje met messingen inlegwerk en spiegeltje in het deksel.
Un lot de boîtes composé d'une boîte à couture avec pelote à épingles, d'une boîte sculptée avec deux couvercles coulissants et d'une boîte à parfum antique avec incrustation en laiton et miroir dans le couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#147Een staande figuur uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
Une figure debout du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 150 / 200 -
#360Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Het paradijs voorbij”. Hars-olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Paradis au-delà. Huile et résine sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 200 / 250 -
#241Een verzilverd metalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 130 / 150 -
#431Jurjen FonteinPeriod: °1949“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#153ImperialEen messingen klokstel met marmer, gedecoreerd met bronzen saters. Duitsland.
Une garniture de cheminée trois pièces en laiton sertie de marbre, décorée de satyres en bronze. Allemagne.No longer availableDim. h 61 & 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 143 x 100 & 151 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Een paar dansende barokke putti van brons.
Une paire de putti baroques en bronze dansant.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 400 / 450




