Similar lots by type
-
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850/950 -
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500/600 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20/30 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#360
Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850/900 -
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#787
Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200/1400 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#14
Een rechthoekig salontafeltje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. Rieten blad onder glas.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style Louis XV. Tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 90 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#573
Een tafelpendule in Lodewijk XV-stijl naar het Vernis Martin.
Pendule de table de style Louis XV décoré dans le goût des Vernis Martin.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#245
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,33 gEstimate: € 600/800 -
#596
Een lange blankhouten buffetkast met drie maal twee paneeldeuren en drie laden.
Buffet en bois clair ouvrant à trois fois deux portes pleines et trois tiroirs.No longer availableDim. 110 x 304 x 68 cmEstimate: € 300/500 -
#566Tabriz
Een Perzisch tapijt van wol met een motief van een gestileerde rozentuin. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à motif d’un jardin de roses stylisé. Noué main.No longer availableDim. 304 x 394 cmEstimate: € 300/500 -
#693
Yoruba tribale kroon van gekleurde kraaltjes versierd met gestileerde dieren. Nigeriaans werk.
Couronne tribale formée par des petites perles colorées et décorée d’animaux stylisés. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 200/240 -
#570
Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug.
Petit fauteuil en chêne sculpté. Dossier et siège cannés.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#407
“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200/1300 -
#770
Een bronzen luchter in barokke stijl.
Lustre en bronze de style Baroque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#527
Een opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver. +/- 286 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré. +/- 286 g.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#545
Een kleine halfronde commode met twee laden. Gefineerd hout en bronzen monturen in Transitionstijl. Marmeren blad.
Petite commode en hémicycle ouvrant à deux tiroirs. Bois de placage, tablette de marbre et montures en bronze. Style Transition.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 100/150 -
#73
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met een wit decor van rozen en met vergulde motieven.
Paire de vases en porcelaine bleue cobalt. Décor blanc de roses et de motifs dorés.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100/120