Other lots in this auction
-
#495Twee chromen spaghettistoelen naar ontwerp van Giandomenico Belotti. Met bijpassend magazinerekje.
Deux chaises dites ‘Spaghetti’ en chrome d’aprés une création par Giandomenico Belotti. Avec portes-magazine assorti.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#373Studio VandersteenEen lot strips, bestaande uit 16 albums van ‘Suske en Wiske’, 3 albums van ‘Safari’, een album van ‘Pats’, 4 albums van ‘Jerom’, een album van ‘Karl May’, en twee dezelfde uitgaven van ‘De Geuzen’.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 16 albums de ‘Suske en Wiske’, 3 albums de ‘Safari’, 1 album de ‘Pats’, 4 albums de ‘Jerom’, 1 album de ‘Karl May’ et deux exemplaires identiques de ‘De Geuzen’.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#550Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#219Jan van CouverEen paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 35,5 x 51,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#406Joe ColomboEen “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique brun. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#154“Wandelaars in een besneeuwd bos”. Olieverf op doek. XIXde eeuw. Zonder signatuur. Kleine perforatie bovenaan.
”Promeneurs dans un bois sous la neige”. Huile sur toile. Pas de signature. Petite perforation au dessus.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#823Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.
Une petite lampe à huile en bronze, décorée d’un éléphant. Indien.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#214“Portret van een man en van een vrouw”. Olieverf op doek. Twee pendants. Omstreeks 1850.
”Portrait d’un homme et d’une femme”. Huile sur toile. Deux pendants. +- 1850.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 300 / 350 -
#836Een lot karpetjes, bestaande uit een Mori bidkleedje, een handgeknoopt Oosters karpet met slijtage en een machinaal geknoopt Belgisch karpet
Un lot de carpettes, comprenant un tapis de prière Mori, une carpette d’Orient nouée main et une carpette belge nouée mécaniquement.No longer availableDim. 145 x 97 cmEstimate: € 30 / 40

