Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.

Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.

Une paire de pots de pharmacie en cristal incolore sur pied.
Dim. H. 38 cm
SKU: 2409190338.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #612

    “Zittend naakt”. Aquarel.

    ”Nu assis”. Une aquarelle.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #151
    Robert Detrixhe
    Period: °1935

    Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.

    Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.
    No longer available
    Dim. 37 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #451

    Een paar verzilverd metalen vechtende hanen.

    Une paire de coqs en combat en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #156

    Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.

    Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.
    No longer available
    Dim. 92 x 135 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.

    Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #883

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    Een lot van 19 Franstalige strips, waaronder ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, enz.. Bijgevoegd een Duitstalig album van ‘Baracuda’.

    Un lot de 19 bandes dessinées, dont ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, etc. Nous ajoutons un album de ‘Baracuda en allemand.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #118

    Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.

    Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.
    No longer available
    Dim. 18 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #169
    Urbain Gerlo
    Period: Waasmunster 1897-1986

    “Winterstemming in Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.

    ”Ambiance hivernale à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #159

    Een paar reproducties van het Lam Gods.

    Une paire de reproductions de l’Adoration de l’Agneau mystique.
    No longer available
    Dim. 45 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #574

    “Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.

    ”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.
    No longer available
    Dim. 41 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #828

    “Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.

    ”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More