#386Een lot meubeltjes, bestaande uit een mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, een stoeltje met rieten zit en een voetbankje, bekleed met naaldwerk.
#881Een lot van drie XIXe eeuwse inktstellen van deels verguld Brussels porselein. Manco’s en restauraties.
#34G. Coussement“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
#332Jaak van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#432“Léon Chandon”. Een oude affiche voor een champagnemerk. Vochtvlekken.
”Léon Chandon”. Une ancienne affiche pour une marque de champagne. Traces d’humidité.No longer availableDim. 70 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#378“Staand naakt”. Een bronzen beeldje.
#278F.E. RoskopfEen bolvormige zakhorloge. In werkende staat.
#507Een Japans Inro-doosje van bamboehout met een decor van een jongen bj twee vechtende hanen op een achtergrond van goudlak. Het hoofdje en de handjes van ivoor. Gesigneerd ‘Shô-zan”. Zonder touwtjes. Bijgevoegd een puntenteller van zwartgelakt hout met acht kantelbare ivoren vlakken. Het hout versierd met een plantendecor, het ivoor versierd met vogels en insecten van pietra dura.
Une boîte Inro japonaise en bois de bambou représentant un garçon et deux coqs sur fond doré. La tête et les mains en ivoire. Signé ‘Shô-zan’. Pas de cordes. Nous ajoutons une compte-points à huit surfaces basculables. le bois à décoration de plantes, l’ivoire décorée d’oiseaux et d’insectes en pierre dure.No longer availableDim. l: 8,5 & 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#11Terrine van zachte pasta met blauw en wit guirlandedecor. Mogelijk Luxemburg omstreeks 1800. Barst. Gemerkt BL - M.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50