#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#59“Schipbreuk”. Een schilderij, olieverf op doek. Met restauratiesporen.
#592Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#361Een polychroom Afrikaans houten beeld van een jongedame.
A polychrome African wooden sculpture of a young lady.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#444Enk De Kramer“Abstracte compositie”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, E/A VI/X.
"Abstract composition." A lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, E/A VI/X.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#480Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.30 ct in total and emeralds weighing approximately 2 ct in total.No longer availableDim. 13,88 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#285Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een beeld in gips, Onze Lieve Vrouw met kind, getekend Poels.
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#360Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2.55 gEstimate: € 200 / 250