#377Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.
An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.No longer availableDim. h 22 cm x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#526SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#641Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.
A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.No longer availableDim. H: 18-28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#346Een salontafel met gefineerd blad in Bretoense stijl met koperen beslag.
A coffee table with a veneered top in Breton style with copper fittings.No longer availableDim. 51 x 90 x 49 cmEstimate: € 20 / 30