Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apokrief merk WK.
Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apokrief merk WK.

Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apocrief merk WK.

A pair of lobe vases in polychrome Delft earthenware. Apocryphal mark WK.
Dim. H. 37 cm
SKU: 0503240038.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #134

    Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.

    An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.
    No longer available
    Dim. 50.5 x 40.5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #29
    R. Brogniet

    “Franse landschappen”. Een paar schilderijen, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "French landscapes." A couple of paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.

    A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #12

    Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.

    A lot of five old oval frames with butterflies.
    No longer available
    Dim. 13 x 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.

    A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 23.5 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #363
    Sambonet

    Een metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.

    A metal coffee and tea set consisting of 5 pieces and a serving tray. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. H: 6-17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635

    Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.

    A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.
    No longer available
    Dim. h 55.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679
    Theo Verschaeren

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.

    "Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #159
    Jules Van Keirsbilck
    Period: 1833-1896

    “De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.

    "The Poachers with their Loot". Oil on canvas. Signed and dated 1890.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #141

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    A pair of bookends with bronze elephants.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #75

    Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.

    A wooden statue of a Saint with a victory palm. Gothic inspired.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More