Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apokrief merk WK.
Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apokrief merk WK.

Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apocrief merk WK.

A pair of lobe vases in polychrome Delft earthenware. Apocryphal mark WK.
Dim. H. 37 cm
SKU: 0503240038.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #34
    Laurent Meeuws
    Period: 1909-1989

    “De mooie heid (?)”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 22/30.

    "The beautiful heid". An etching on paper, signed and numbered 22/30 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 29 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw.

    A heavy green coupe by Val Saint Lambert from the 1960s.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #58

    Een aardewerken cassolette met los deksel, decor in imitatie brons en marmer. XIXde eeuw.

    An earthenware cassolette with removable lid, decorated in imitation bronze and marble. 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #399

    “Abstract stadsgezicht”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Abstract cityscape". A watercolor on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347
    Limoges

    Een set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.

    A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #683

    Een vintage oscilloscoop, Philips, model PM 3231 met koffer, twee probes en toebehoren.

    A vintage oscilloscope, Philips, model PM 3231 with case, two probes, and accessories.
    No longer available
    Dim. 32 x 58 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #112
    A. Vermont

    ‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #257

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.

    A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #188

    Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.

    A bronze table lamp on marble base with milk glass globe in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #81

    Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.

    A 19th-century Russian icon depicting various mothers of God.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #210

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,42 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with black and white diamonds with a total weight of 1.42 ct.
    No longer available
    Dim. 5,16 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #388

    Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.

    A blue Chinese porcelain temple lion.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More