#253Val Saint-Lambert
Een bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#492Louise Nevelson
#259Edmond Thomas
#373
Een set van twee masief houten beeldjes uit Indonesïe.
#627
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
#29R. Brogniet
#464
“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
"Mahakala". A tangka on canvas and silk.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#387
Een muizenpot in hout, Senegal, West Afrika.
#592
Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#597Hubert De Vries
Een kunstmap met zes lithos van Hubert De Vries.
#363Sambonet
Een metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
#6
Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.No longer availableDim. h 64 x l 46 cmEstimate: € 30 / 40