#44M. Baumans“Zeezicht op krijtrotsen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape of chalk cliffs". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#261MattelEen set van twee Barbiepoppen, Chinese Empress Barbie en Chinese Newyear Barbie.
A set of two Barbie dolls, Chinese Empress Barbie and Chinese New Year Barbie.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#14Een set van vier XVIIde eeuwse tegels, vermoedelijk Nederlands.
A set of four 17th-century tiles, presumably Dutch.No longer availableDim. 13 x 12.5 cm/tegelEstimate: € 40 / 60 -
#41“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
#122‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
#51Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.
A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#245Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
#139‘Trois figures près du mosquée’, olieverf op mahonie paneel, naar Jan Baptiste Huysmans.
'Three figures near the mosque', oil on mahogany panel, after Jan Baptiste Huysmans.No longer availableDim. 13 x 11.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222Frans Keelhoff“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 200 / 300