#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#649“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
#90Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 600 / 700 -
#51Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.
A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#410Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een Akoya parel.
An 18 kt yellow gold chain with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and an Akoya pearl.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 450 / 500 -
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
#493Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.
A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.No longer availableDim. 38 x 60 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#514Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 1750 / 2250 -
"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 400 / 500