#18Een ovale antieke stolp met hieronder een wassen Madonna, twee miniatuur Vieux-Bruxelles vaasjes en een guirlande van kunstbloemetjes.
An oval antique bell jar with a wax Madonna underneath, two miniature Vieux-Bruxelles vases, and a garland of artificial flowers.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#412Anna StaritskyPeriod: 1908/11-1981“Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.
"Brussels Koekelberg". A painting, watercolor on paper, signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 47,5 x 31 cmEstimate: € 70 / 90 -
#487Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#648Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één geel, één zwart en één rood met dreadlocks.
A lot of three African wooden masks including one yellow, one black, and one red with dreads.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Franck Robichez“E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.
"E.W.". A patinated rectangular steel console. Signed at the top. Designed by Franck Robichez, mid-2005.No longer availableDim. 80 x 30 x 80 cmEstimate: € 600 / 800 -
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#506KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#540Jaeger LeCoultreEen automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.No longer availableEstimate: € 300 / 400