#608Albert OgerEen notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.
A walnut wood carved barometer, marked "Albert Oger".No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 75 / 125 -
#227Een ceremoniële sierdegen met opschrift "Pour le Roi et la Patrie" en houten gesculpteerd heft. Begin 20e eeuw.
A ceremonial sword with the inscription "For the King and the Country" and a wooden carved handle. Early 20th century.No longer availableDim. 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#493Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.
A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.No longer availableDim. 38 x 60 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#267Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.
#367Een lot van zes Afrikaanse beeldjes. Vijf in hout en één in keramiek.
A lot of six African figurines. Five in wood and one in ceramic.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191James Dixon & Sons, SheffieldEen set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#286Een paar gesculpteerde notenhouten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met floraal patroon. Lodewijk XIII-stijl.
A pair of wooden carved armchairs with double claw feet. Upholstered seat with floral pattern. Louis XIII style.No longer availableDim. H: 118 cmEstimate: € 150 / 250 -
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
A vintage modernist painting, signed Y. Humbeeck and dated 1964.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 40 / 60