#544Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#442“Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.
"Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#7BuchererEen verguld acht dagen tafelklokje, Bucherer, Imhof, Swiss.
A gilded eight day table clock, Bucherer, Imhof, Swiss.No longer availableDim. 11 x 9 x 4.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Een vintage keramieken lampenvoet, Vandeweghe voor Amphora/Perignem.
A vintage ceramic lamp base, Vandeweghe for Amphora/Perignem.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#457Een Chinese bronzen strijkpan. XVIIIe eeuw.
A Chinese bronze incense burner. 18th century.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 160 / 200