#134Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.
An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.No longer availableDim. 50.5 x 40.5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#12Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.
A lot of five old oval frames with butterflies.No longer availableDim. 13 x 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.
A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.No longer availableDim. h 23.5 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
#635Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.No longer availableDim. h 55.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260