#627Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
#689Théo Verschaeren‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
#417Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#212Jules BoulezPeriod: 1889-1960“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#64Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983“Naakt portret”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Nude portrait”. A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 70 / 90 -
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 600 / 700 -
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180