Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.
Dim. Ø: 16 cm
SKU: 2111170253.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #253
Estimate: € 180 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #347

    Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #237

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.

    Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.
    No longer available
    Dim. h: 33 Ø: 32 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #9
    Wawel, Poland

    Een koffieservies, bestaande uit koffiepot, een suikerpot, een roomkannetje en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.

    Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un crémier et six tasses et soucoupes. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #269

    Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf

    Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.
    No longer available
    Dim. 75 x 51 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #278

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #243

    Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

    Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #228

    Een zittende Boeddha van verguld metaal.

    Un Bouddha assis en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #297
    Royal Doulton

    “Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #13

    Porseleinen vaas met motief van blauwe, roze en gele bloemen.

    Un vase en porcelaine avec décor floral bleu, rose et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #411

    Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.

    Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #348

    Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #328

    Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.

    Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.
    No longer available
    Dim. ø 29.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #410

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.

    Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #414
    Mitterteich

    Een koffieservies van Beiers porselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, twaalf kopjes met ondertasjes en vijftien borden. We voegen er een extra melkkannetje en een driedelig theestel van blauw en wit porselein aan toe.

    Service à café de Bavière à décor doré comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, douze tasses et soucoupes et quinze assiettes. Nous ajoutons un pot à lait supplémentaire et une garniture à thé 3 pièces en porcelaine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #2

    Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.

    Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #368

    Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #38

    Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.

    Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #407

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.

    Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.

    Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.

    Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #17

    Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.

    Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413
    Limoges, France

    Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.

    Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #247

    Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #288

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 170 / 250

Other lots in this auction

  • #151

    Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.

    Grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #35

    Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.

    Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #233

    Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XIXe eeuw. Kleine restauratie.

    Un plat en faïence de Delft bleue avec une scène de poissoniers et écriture "N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang". Porte la marque "Lambertus Cleffius, De Metaale Pot" à l'arrière. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #318

    Een paar bronzen girandoles in regencestijl met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Deux girandoles en bronze style régence à six points lumineux et avec pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #292

    Een oude dubbele schoolbank met gietijzeren poten.

    Ancien banc d’école à deux places aux pieds en fonte.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #329

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 160 x 97 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #266

    Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.

    Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.
    No longer available
    Dim. 75 x 115 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #251

    “Slang”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Serpent". Un netsuké en ivoire. oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #39

    Ovale art nouveau spiegeltje van koper.

    Un petit miroir en cuivre ovale, style art nouveau.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #334
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main (usures).
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #172

    Een gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode bombée de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 240 / 260
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More