Similar lots by type
-
#288
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170/250 -
#2
Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#328
Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.
Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.No longer availableDim. ø 29.5 cmEstimate: € 60/80 -
#341
Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#347
Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50/80 -
#9Wawel, Poland
Een koffieservies, bestaande uit koffiepot, een suikerpot, een roomkannetje en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un crémier et six tasses et soucoupes. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#237
Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.
Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.No longer availableDim. h: 33 Ø: 32 cmEstimate: € 320/380 -
#247
Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 440/480 -
#228
Een zittende Boeddha van verguld metaal.
Un Bouddha assis en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/240 -
#413Limoges, France
Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.
Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#407
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#38
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 80/100 -
#17
Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.
Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#402
Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#410
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#297Royal Doulton
“Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#414Mitterteich
Een koffieservies van Beiers porselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, twaalf kopjes met ondertasjes en vijftien borden. We voegen er een extra melkkannetje en een driedelig theestel van blauw en wit porselein aan toe.
Service à café de Bavière à décor doré comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, douze tasses et soucoupes et quinze assiettes. Nous ajoutons un pot à lait supplémentaire et une garniture à thé 3 pièces en porcelaine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#13
Porseleinen vaas met motief van blauwe, roze en gele bloemen.
Un vase en porcelaine avec décor floral bleu, rose et jaune.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#411
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#348
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/75 -
#368
Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#278
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#243
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220/280 -
#269
Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf
Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.No longer availableDim. 75 x 51 cmEstimate: € 420/480
Other lots in this auction
-
#76
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#3
Een kleine kist van zwartgelakt hout.
Un petit coffre en bois laqué noir.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 30/40 -
#171P. Richer
“De Maaier”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné brun sur socle en marbre. Porte une signature.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 240/320 -
#62
Een paar fauteuils met gcapitonneerde bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils capitonnés de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#200,1
Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#224
Thais wandtapijt met paillettes, borduurwerk en gouddraad. Voorstelling van knielende mensen bij een passerende stoet met dienaren en een hoogwaardigheidsbekleder op een olifant. Omlijst door 12 gestileerde leeuwen in uitsparingen.
Tapisserie aux paillettes, broderie et fil d’or. Représentant des personnages agenouillés devant une procession de servants et d’un dignitaire sur un éléphant. Entourés de douze lions stylisés dans des cartouches. Travail thaï.No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#327
Een paar Windsorstoelen. Omstreeks 1900.
Deux chaises Windsor. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#39
Ovale art nouveau spiegeltje van koper.
Un petit miroir en cuivre ovale, style art nouveau.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale druppelvormige gele beril van ± 5 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un béryl central en forme de larme de ± 5 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 2300/2500 -
#361
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#22
Een gesculpteerde eikenhouten Franse stoel met rieten zit.
Chaise en chêne sculpté à siège en osier. Travail français.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 30/40