#669Een antieke pot van aardewerk. Twee scheuren van rand tot buik.
#120Een paar wit gouden strikvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en topaas.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc en forme de noeuds sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et une topaze.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 650 / 750 -
#721Een art nouveau tazza van verzilverd metaal en porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen.
Une tazza Art Nouveau en métal argenté et porcelaine, décoration polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 65 / 75 -
#275Een lot fantasiejuwelen allerlei in juwelendoos. We voegen er een art deco zakhorloge gemerkt Invar aan toe.
#228MajakEen vintage koekoeksklok van kunststof. Sovjetunie.
Un coucou en synthétique vintage. Union Soviétique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#289“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#745Een lot volledige Artis albums uit de jaren ‘50. Plus twee ‘Faunaflor’.
#782Een majolica tapkraan. Begin XXe eeuw.
Un robinet de puisage en majolique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80