#169Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#142“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
#36“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#155Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 65 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#163Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#5Gr. De Busccher“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#58Een lot van 3 koperen kandelaars.
#88Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline only -
#96Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
A Yokkaichi, Japanese "Banko" porcelain teapot in the shape of an elephant with a rider. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 21 cmEstimate: € 40 / 60