#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
#48Wiskemann
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een schaal, een sauskom en 5 zoutvaatjes met lepeltjes, allen gemerkt Wiskemann. Toegevoegd 2 schaaltjes gemerkt Mappin & Webb’s Prince’s Plate, London & Sheffield.
#181
Een massief eikenhouten salontafel.
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#101D. Desmedt
“De val van Ikaros”. Een houtdruk op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 19/50. Verso getiteld, beschreven en gesigneerd.
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#96
Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
#46
Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
A vintage necklace with black, white, and gold-plated costume jewels. -
#205
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
#153
Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers.