Similar lots by type
-
#501Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose pleine page decor van talrijke personages in interieurs en landschappen. Oren in de vorm van gestileerde draken in groen en geel. Schilfers aan de bovenrand. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des paysages et des intérieurs. Anses en forme de dragons stylisés en vert et jaune. Canton, début XXe siècle. Eclats au bord supérieur.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#244Lodewijk Van BoeckelGrote rozenstruik met talrijke bloemen en bladeren van smeedijzer. Geen merk gevonden. Heeft dienst gedaan als halllamp maar met losse lamp en bedrading, die we verwijderd hebben.
Grand rosier en fer forgé présentant de nombreux fleurs et feuilles. Nous n’avons pas trouvé de marque. A servi comme lampe de vestibule, mais nous avons enlevé le fil électrique et la lampeNo longer availableDim. H. 208 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#571Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#537Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#776Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209“Sint Franciscus in een tuin”. Hoogreliëf van polychroom en verguld gebeeldhouwd hout. XVIIde eeuw. Diverse beschadigingen en slijtage.
“Saint-François dans un jardin”. Haut relief en bois polychrome et doré. XVIIe siècle. Plusieurs dégâts et usures.No longer availableDim. 100 x 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#667Een opgezette vos. Oor beschadigd.
Renard empaillé. Dégât à l’oreille.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#507Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#547Een hoge beursvormige vaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen en goud. Op de hals twee vergulde draken in reliëf. Canton, XIXde eeuw.
Haut vase boursiforme en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col deux dragons dorés en relief. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#145Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met 10 parels.
Collier en or jaune 18 ct sertie de 10 perles .No longer availableDim. 12,04 gEstimate: € 450 / 550 -
#487Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van kostbaarheden en bloemen. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine. Décor d’objets précieux et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#685Een antieke salontafel met gerainureerde poten met smeedijzeren verbinding.
Table de salon ancien aux pieds rainurés et à entretoise en fer forgé.No longer availableDim. 185 x 80 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#584“Muzieknoot”. Gemengde techniek.
“Note de musique”. Technique mixte.No longer availableDim. 39,5 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en druppelvormige robijnen van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis en forme de goûtes de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#808Een lot van tien messingen olielampen, waarbij twee zonder lampenglas.
Lot de dix lampes à huile en laiton dont deux sans verre de lampe.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#299“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Twee albums, het éne met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 250 stuks. Het andere met ansichtkaarten, omstreeks 350 stuks. Begin XXste eeuw.
Deux albums, l’un contenant des cartes de voeux, de fantaisie etc. du début du XXe siècle, en majorité oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 250 pièces. L’autres aux cartes de vues, ± 350 pièces. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#290Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’une émeraude ovale de ± 1,40 ct et de petits émeraudes et diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#55Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 19,40 gEstimate: € 550 / 650 -
#261Een liggende dame in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig en verguld porselein. Kleine schade aan de jurk.
Femme couchée du XVIIIe siècle en porcelaine polychrome et dorée. Petit dégât à la jupe.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#801Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas.
Miroir vénitien en verre taillé et gravé.No longer availableDim. 115 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#641Edelstein, BavariaEen uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig bladerdecor. Compleet voor twaalf personen met meerdere vormstukken. Eén koffiekop en een dessertbord manco. Gemerkt.
Large service en porcelaine décoré de feuilles polychromes. Complet pour douze personnes et avec beaucoup de pièces de forme. Une tasse et une assiette à dessert manquent. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#274“Het overspel.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw. Vlaamse School.
“L’adultère”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Ecole flamande.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 240 / 360 -
#135Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150







