#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#244Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableOnline onlyDim. H:34cmEstimate: € 60 / 100 -
#90Van Gestel“Koning Boudewijn”. Offsetdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Two model cars on a scale of 1:43: - DY-6 Volkswagen 1952 - DY-6B Volkswagen 1951 In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#118Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Two different plates of blue and white Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45