Other lots in this auction
-
#93Studio ArtisEen tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#272Een lot van 7 diverse mineralen, waaronder gele kwarts, geoden enz. We voegen er een zak met oude glazen knikkers aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-28 cm -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#220Remontoir CylindreEen klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyDim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#60Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
Biscuit figurine white, 3 girls, slight repair damage to 1 arm.No longer availableOnline onlyDim. h13,5cm x b13cmEstimate: € 15 / 25 -
#209Villeroy & BochEen lot bestaande uit drie kannen en een nachtspiegel van wit porselein, kannen onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h max 36 cm -
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#177Een Duitse pendule onder stolp. Met polychroom decor van bloemen.
A German mantel clock under bell jar. With polychrome decoration of flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 25 / 45 -
#168Twee diverse vazen van Chinees blauw en wit porselein, de éné met een decor van personages in een landschap, de andere met bloemen in uitsparingen. Eén beschadigd aan de onderrand, de andere met een kleine perforatie onderaan.
Two different vases of Chinese blue and white porcelain, one with a decoration of characters in a landscape, the other with flowers in recesses. One damaged at the bottom edge, the other with a small perforation at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 29,5 & 26,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#78Een rond zalfpotje van groen onyx op verguld metalen pootjes.
A round ointment jar of green onyx on gilded metal legs.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 cm Ø 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#1Val Saint LambertEen kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15

