#194
Een lot van 2 kunstboeken.
A lot of 2 art books.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#171
Een vintage kristal kleurloos vaasje op zwart vierkante voet.
#46Porcelaine de Limonges
Een porseleinen mokkaservies in verschillende kleuren. Voor zes personen.
A porcelain mocha service in different colours. For six people.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#4
Een houtgesculptuurd beeldje met hoofdvorm en kroon. Coromandel hout, Bali.
A wood sculpted figurine with head shape and crown. Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 37cmEstimate: € 35 / 45 -
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#241
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#224
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#119
Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
A 19th century candlestick with 5 light points.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57
Een bierpul van Boheems kristal met geëtst jachtdecor. Gebarsten aan voorkant.
#70
Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50