#865
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#459
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#657
#242
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#895
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#770
#693
#638
#233
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#822
#805
Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
#681
#737
Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
#239
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#399
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#851
Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.
#730
#698
Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.
#241
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#429
Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
#885
#707
#442
Een antieke rood koperen brasero.
Un brasero en cuivre rouge antique.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 30/50
#273
Een lampenvoet van albast in de vorm van een vasque.
Un pied de lampe sous forme de vasque en albâtre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40/60 -
#182
Vier topografische gravures. “Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Uit: Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Zicht op het Kasteel van Laken uit Sanderus, XVIIde eeuw (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis (..)
Quatre gravures topographiques:“Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Vue sur le chateau de Laken , Sanderus, XVIIè siècle (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis vulgo (..)No longer availableEstimate: € 200/300 -
Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#813
Een kleine messingen Boeddha met staander.
Un petit Bouddha en laiton avec support.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#611
Un Guan Yin assis en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/280 -
#95
Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400/500 -
#726Heriz
#656
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#67Moulaers
“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terracotta.
#876Mori
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#504
“Kinderportret”. Een glasraampje. Gemonogrammeerd ‘GD’.
”Portrait d’enfant”. Un vitrail. Monogramme ‘GD’.No longer availableDim. 37 x 35 cmEstimate: € 25/30 -
#146
Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 260 x 126 x 60 cmEstimate: € 80/120