Similar lots by type
-
#708Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.
Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#404Een luchter van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.
Lustre en cuivre jaune à six lumières décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#796Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in zes niveaus.
Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur six niveaux.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#407Een luchtertje van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#246Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460 / 480 -
#717Twee kristallen wandlichten in Régencestijl. We voegen er een afwijkend model van koper aan toe.
Deux appliques en cristal de style Régence. Nous ajoutons un autre modèle en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#798Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in vier niveaus.
Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur quatre niveaux.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#428Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.
Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 450 / 550 -
#11Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een meerkleurig olie- en azijnstelletje, een boertje en boerinnetje in wit en blauw en twee groepjes van twee traditionele personages, eveneens in wit en blauw.
Lot de faïences de Delft comprenant un huilier-vinaigrier polychrome, un couple de paysans en bleu et blanc et deux groupes de personnages traditionnels également en bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#526Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#727Twee verschillende lampenvoeten, waarvan één van olijfgroen crackleware en één van wit aardewerk.
Deux différents pieds de lampe dont un en crackleware vert olive et un en faïence blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#797Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#2Een sac-à-perles in Lodewijk XV van geel koper en mauve en kleurloos glas.
Sac-à-perles de style Louis XV en laiton et verre mauve et incolore.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#607Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#773Petrus Regout, MaastrichtEen cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot sur pied en faïence bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#397Een z.g. “Marie-Thérèse”-luchter van koper en geslepen kristal met vijf lichtpunten.
Lustre de style Marie-Thérèse en cuivre et cristal taillé à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#433Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.
Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#758Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.
Deux lampes à deux lumières en métal doré en forme de fleurs aux abat-jour en verre et décorées d’un putto sur des nénuphars. Nous ajoutons une lampe de style Empire.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#421Een lot van vier lampenvoeten in diverse uitvoeringen, bestaande uit twee houten en twee koperen. We voegen er een koperen olielamp en een bureaulamp aan toe.
Lot de quatre pieds de lampe différents, deux en cuivre et deux en bois. Nous ajoutons une lampe de bureau et une lampe à huile en cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#554Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#417Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.
Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#8Een lot beeldjes van biscuit en aardewerk, bestaande uit een biddend jongetje en meisje, een grootmoeder met kleinkinderen, een man met honden, twee meisjesbustes, een groepje met engeltjes, een schooljongetje en een meisje met vogel.
Lot de statuettes en biscuit et faïence comprenant un garçon et une fille priant, une grand-mère et ses petits-enfants, un homme et ses chiens, deux bustes de fille, un groupe aux angelots, un écolier et une fille avec un oiseau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#411Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.
Trois pieds de lampes rouges et deux verts de style Empire.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#512M. Duffy“Con Luce”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 94/175 buiten de plaat.
“Con Luce”. Lithographie. Signée et numérotée 94/175 hors planche.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Een eikenhouten koffer met een ondergordel in accolades. XVIIIe eeuw.
Coffre en chêne, ceinture basse en accolade. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 200 / 300 -
#396Een mahoniehouten serveertafeltje met afneembaar blad.
Table de service en acajou. Tablette amovible.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 60 / 100 -
#746Een eikenhouten eendeurs hoekkast.
Encoignure à une porte en chêne.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 100 / 120 -
#175Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier aux maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,66 gEstimate: € 300 / 400 -
#568Een lot ivoor, bestaande uit een waaier en een gesculpeerde wrattenzwijnstand met olifantjes en een krokodil. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires comprenant un éventail et un dent de phacochère décoré d’éléphants et d’une crocodile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#728Een lot van drie stukken gepetrifieerd hout.
Lot de trois pièces de bois pétrifié.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#697Een klein mahoniehouten bijzettafeltje op centrale driepoot. Het blad van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor.
Petit guéridon en acajou sur tripode central. La tablette en porcelaine de Limoges à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585Tavannes watch & CoEen zilveren niello zakhorloge remontoir dubbele kast genummerd. 900 ‰.
Remontoir en argent niellé à double boîtier et numéroté. 900‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#725Een lot van negen kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger en twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de neuf petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier et deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#645Roskopf PatentEen zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd en gedateerd Milan 1906. 800 ‰.
Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté et daté Milan 1906. 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#302Een Oude Russische icoon.
Icône russe ancienne.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 50 / 80

