Other lots in this auction
-
#228Een geisha van gesculpteerd jade.
Une geisha en jade sculptée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Een botermes en een vismes met 800‰ zilveren handvatten. In etui. Bijgevoegd een tweede etui met een dubbel vleesbestek met zilveren handvatten.
Un couteau à beurre et un couteau à poisson, manches en argent 800‰ dans un étui. Nous ajoutons un deuxième étui avec un double couvert à viande à manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#322Victor Dolphyn“Palatino”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met opdracht.
”Palatino”. Une aquarelle sur papier. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#63Chr. Händel, BayreuthEen oude vilten hoge hoed in originele doos.
Un haut de forme ancien en feutre dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,02 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 5,02 ct.No longer availableDim. 11,88 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#21Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.
Un lutrin en plexiglas et une vitrine de table en bois.No longer availableDim. 33 x 53 & 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359M. Selly“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Labordus“Driemaster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Trois-mâts”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#78ACECEen oude elektrische naaimachine. In koffer.
Une ancienne machine à coudre électrique. Avec coffre.No longer availableDim. 33 x 24 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#407Een zeer gevarieerd lot oude foto’s op papier en op glas met zeer uiteenlopende thema’s, alsook enkele boeken ivm fotografie, enz...
Un lot varié de photographies anciennes à thématiques divers, des livres, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#31Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en albâtre, style Empire. Balancier et clé manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240

