Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar lampenvoeten met glazen kralen.

Een paar lampenvoeten met glazen kralen.

Une paire de pieds de lampe à perles en verre.
Dim. h: 31 cm
SKU: 1911190061.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #61
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #325

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #229

    Een reeks van vier porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van personages in landschappen. In gesculpteerde houten lijsten. Chinees werk.

    Une série de quatre plaquettes en porcelaine à décors polychrome de personnages dans un paysage. Encadrements en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm; 73 x 29 cm (lijst)
    Estimate: € 300 / 500
  • #164

    Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.

    Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #124
    Albert Steel

    “vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.

    ”Vase et roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46

    Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.

    Un ensemble à poivre et sel en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. 42,23 g h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #156

    Paar barstoelen van plastic en chroom. Design.

    Une paire de chaises de bar en plastique et chrome. Design.
    No longer available
    Dim. H. 104 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #431

    Een gevarieerd lot, voornamelijk blikken doosjes allerlei. Eerste helft XXe eeuw.

    Un lot varié, première partie XXième siècle. La plupart des conserves.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #292

    Een paar houten spiegels, ingelegd met been en parelmoer.

    Une paire de miroirs incrustés d’os et de nacre.
    No longer available
    Dim. 64 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #54
    Loritat (?)

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #301

    Een balustervaasje en een dekselvaasje van cloisonné op messing.

    Un petit vase balustre et un petit vase à couvercle en cloisonné sur laiton.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #18

    Een grote verzameling silex en een olielampje.

    Une large collection de silex et une lampe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More